Wpis z mikrobloga

@paczelok: co? ;x akurat waga jest w miarę normalna a na pewno nie jak dostawczak xD elektryki nie sufy to około 1600-2100 kg. ze środkiem ciężkości lepiej usytuowanym niż na paliwo. mówi przeciwnik elektryków jako aut do wszystkiego i zamienników paliwowców.
@jasonfly: To napisz do Japonii i spytaj co oni #!$%@? #!$%@?, że zainwestowali miliardy dolarów w tworzenie, kompresję i przechowywanie wodoru oraz pilotażowy program samochodów oraz sieci stacji wodorowych, bo wykopek z Polski, który #!$%@? kasy włożył w coś takiego ma obiekcje, że jednak elektryki lepsze.
Szybkość ładowania i odległość przejechana od jednego tankowania, mówi to panu coś panie Paździoch? ( ͡° ͜ʖ ͡°) już nie wspominam
@heterodewiant44: Trzensem siem i bojem siem. Koncerny naftowe z tych samych trollowni spamują na EV? Za spamowanie na Covid już nie płacą? Warte to tych 60 kopiejek?


Większość chłopaków ogarnia jedynie wołyń i Banderę, ja jestem ambitny i zachaczam też o bezpieczeństwo energetyczne i węglowodory. Przełożeni są ze mnie zadowoleni. Kokosów nie ma, ale na piwko jest. Lepsze to niż konsultantka Avonu xD ( ͡º ͜ʖ͡º)