Wpis z mikrobloga

To jest cudowne: https://www.wykop.pl/link/6911179/gejowski-romans-nastolatkow-w-bajce-disneya-disney-robi-to-po-raz/

Wykopki rozdzierają szaty przez romans dwóch chłopaków w bajce disneya. Komentarze jak z Arabii Saudyjskiej xD Serio, jakby Was zastanawiała jaka jest konsekwencja braku edukacji w szkołach, to polecam komentarze w znalezisku. Prucie się o kompletnie normalne zachowania i absolutnie zdrową orientację seksualną xD

#neuropa #bekazprawakow #niemamsilna4konserwy
  • 25
@johny-kalesonny: Konserwy wcale nie są zafiksowane na punkcie LGBT. Tak bardzo mają to w dupie, że pod znaleziskiem pojawia się typ, który jak z rękawa wyciąga grafiki i dane, które mają sugerować że postępuje INDOKTRYNACJA LGBT XD

Link: Klik

Oczywiście zamiast tego udowadnia po prostu, że orientacja seksualna przestaje być powoli tematem tabu (w krajach rozwiniętych ofkors) i ludzie wychodzą z szafy, a twórcy kreskówek dodają postaci LGBT do swoich kreskówek,
@johny-kalesonny:
1. Homoseksualizm to nie jest zdrowa orientacja. Ogólnie dzielenie orientacji seksualnych na zdrowie i niezdrowe jest śmieszne i pokazuje, że masz zerowa wiedze w tym zakresie.
2. Homoseksualizm nie jest niczym złym.
3. Ludzie mają prawo do tego by wychowywać dzieci jak chcą. Ja osobiście swoim homoseksualizmu nie mam zamiaru pokazywać na siłę - nie widzę takiego powodu.
4. Sam prezentujesz dokładnie takie samo zachowanie, czyli wytykanie palcem i wyśmiewanie.
Homoseksualizm to nie jest zdrowa orientacja. Ogólnie dzielenie orientacji seksualnych na zdrowie i niezdrowe jest śmieszne i pokazuje, że masz zerowa wiedze w tym zakresie.


@Proba_Ratowania_Poziomu: Zgodzę się z drugą częścią, z pierwszą sie nie zgodzę. To prawda, że nie da się mieć "niezdrowej orientacji seksualnej". Bardziej chodziło mi o to, że jak jesteś homoseksualny, to jesteś nadal zdrów jak ryba. Nie jest to zdrowotna dewiacja, tylko zdrowotna norma.

Ludzie mają