Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

przecież tego nie pisał nauczyciel, tylko w domyśle uczeń. A tak na serio to nie jest nawet prawda.


@Glikol_Propylenowy: chyba masz bardzo odpowiedzialne stanowisko w milicji ( ͡º ͜ʖ͡º)

@gorzki99: jestem tak stary że jak chodziłem do szkoły to jeszcze staremu przeskakiwałeś z jednego jajka na drugie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@gorzki99: na szczęście szkołę dawno mam za sobą a kaszojadów nie posiadam więc nie jestem w temacie ( ͡º ͜ʖ͡º) j tu tylko uprawiam shitposting pod plusiki i atencję której mi brakuje xD
na szczęście szkołę dawno mam za sobą a kaszojadów nie posiadam więc nie jestem w temacie ( ͡º ͜ʖ͡º) j tu tylko uprawiam shitposting pod plusiki i atencję której mi brakuje xD


@vikop-ru: Z ta szkola podobnie jak ja. Tylko ze ja mam siorke ktora pracuje w oswiacie (nie jest nauczycielka) to jej to wyslalem. Stwierdzila ze nierealne bo sie juz dawno takich dziennikow nie uzywa
Pobierz
źródło: comment_1669112534y4xUMhRqaSzYgZjW0VyI8A.jpg
moja siorka pracuje jako belfer dlatego ostentacyjnie nie utrzymuję z nią kontaktu xDD


@vikop-ru: NIe no to my raczej dobrze zyjemy. Jak jezcze matka zyla to chodzilem co niedziele do matki w odwiedziny (i na obiad :P) jak zostalismy sami to siorka stwierdzila ze nie ma bata i teraz mam sie u niej pojawiac :P
Poza tym jej meza sciagnalem do firmy gdzie ja pracuje (calkowicie zmienil branze) wiec mamy czesty
proza życia ( ͡º ͜ʖ͡º)


@vikop-ru: Ano. Nic nie zrobisz. Szkoda tylko ze z czasem sie okazuje ze tak nie zawsze musialo byc i mozna bylo zrobic przynajmniej cos wiecej.

Ale czlowiek tez musi patrzec na siebie. Nam obojgu uklad odpowiada wiec nie ma zle. Poza tym siorka to totalne przeciwienstwo mnie. Ja kawal uja reszta gnoja a ta reaguje zbyt emocjonalnie na wszystko. Czasem musze
witam w klubie ( ͡º ͜ʖ͡º) uwielbiam być wrednym ..m ( ͡° ͜ʖ ͡°)-


@vikop-ru: Taki rocznik chyba :PPP

Ale ja raczej nie lubie byc wrednym "ot tak". Dopoki ktos nie atakuje to nie jestem wredny a staram sie pomagac.

Natomiast jak widze jak ktos jakies kretynizmy wypisuje to az nie moge sie powstrzymac od grzecznego acz
@gorzki99: z tym rocznikiem to chyba masz rację. Większość moich znajomych jest dość mocno ekscentryczna i raczej mamy specyficzne spojrzenie na obecnie otaczający nas świat ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i nie ma się co oszukiwać. W życiu trzeba być ...m bo inaczej inni cię zniszczą ( ͡º ͜ʖ͡º)
@vikop-ru: ale zawsze chciałem być takim stereotypowym amerykańskim detektywem z lat 60 tych jak jakiś colombo, długi płaszcz detektywa, metalowe żaluzje w oknie, popielniczka na stole i napalone w gabinecie jak w klubie w 2000 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) do tego jakieś zagmatwane sprawy, których nie da się łatwo wyjaśnić, - bardzo odpowiadała by mi taka praca, no ale w tamtych czasach w stanach policja miała
W życiu trzeba być ...m bo inaczej inni cię zniszczą ( ͡º ͜ʖ͡º)


@vikop-ru: I tak i nie. Ja stosuje od lat zasade "jak mi ktos pomaga i jest dla mnie ok to ja mu tez pomoge. Nawet jak bedzie mnie to cos kosztowalo. Jak mi ktos robi pod gorke to go dojade. Pomimo tego ze mnie to bedzie duzo kosztowalo". Sprawdza sie.

Sam nigdy nie