Wpis z mikrobloga

@iquiet: a widzisz u mnie takiego problemu nie ma. w większości przypadków jest to wina która opisałem czyli przy wrzucaniu ludzie nie znaznaczaja na poland. jesli ty masz blad błąd to możesz po prostu zmienić tvg id na takie same jak odpowiada dla epg siptv dla polskich kanałów lub po prostu wgrać zew. epg np. od ovh.

@xKeTiP: dlatego tak jest poniewaz siptv ma swoje epg które ma unikalne kody
@johnmorra: Czy mam zaznaczone detec epg (zrobione pod epg siptv) czy wkleję link do ovh to i tak wydaje mi się, ze jest pare kanałów po ukraińsku/rusku.
Chociaż np. News24 mam chyba epg wpisane z .pl a mam po ukraińsku/rusku epg
@wacekw: EuroSport 1/2 ma epg. Zależy czy korzystasz z siptv (wtedy sprawdź sobie w zakładce codes jakie jest epg) a jak nie to wklej link z ovh
@iquiet: detect epg? ta funkcja nie dziala(jak jest napisane w poradniku). Jak chcesz wgrać zew. epg uzywasz pole EPG i tam wklejasz adres. dodatkowo na niektórych urządzeniach chyba lg siptv dziala inaczej jak na androidzie. Na lg tutaj duzo osob mialo problem i nie moglo wgrac w ogóle zew. epg/ ja nie mam na androidzie zadnego problemu z zew. epg (tak samo w sumie z domyslnym od siptv jak mam dopasowane
@rafik__: Ja nie mam,nie wiem jak to rozwiązać.Kupiłem Chromecasta 4 (bo mój Smart w Samsungu to już xD) i zainstalowałem Tivimate tam jest wszystko w PL i nie ma problemu wejść do archiwum.
@rafik__: Nie wyrzucam zewnętrznego EPG, tylko to z siptv. działa OK. tylko czasem przy odtwarzaniu z archiwum i przewijaniu potrafi wrócić na początek i muszę przewinąć do momentu w którym skończyłem oglądać