Wpis z mikrobloga

Hejka Mirki. Czy znacie jakieś legitne strony lub aplikacje do zarabiania w internecie gdzie można realnie zarobić pieniądze? Dobrze byłoby jakby na takiej stronce można te kilka dyszek dziennie wyciągnąć i od razu zaznaczam że odpadają wszelakie typu ankiety, oglądanie reklam czy jakieś afiliacje i inne tego typu stronki gdzie wciskasz komuś jakiś produkt. Są niektóre strony typu Freecash gdzie coś tam można zarobić, ale szukam czegoś naprawdę konkretnego ale z tym jest ciężko bo albo stronka to scam albo na tej stronce zarobisz przez dzień max 2 złote. Poradzicie coś? Nie mam zbytnio kwalifikacji i zanim pójdę na tę kase do biedronki to chcę spróbować coś w necie uciułać, nawet te 40-50 złotych dziennie by mnie zadowoliło, nie mam chyba jakichś wielkich wymagań:)

#zarabianie
#zarabianiewinternecie
#pieniadze
#kasa
#przegryw
#internet
  • 12
@KiciorSyberyjski1: istnieja programy ktore instalujesz u siebie i firma placi za to ze udostepniasz swoj internet. Jest to jakas opcja gdyby sie mialo kilka takich programow jednoczesnie bo nie sa to duze kwoty dziennie. Oczywiscie nie kazdy chce udostepniac swoj net.
@KiciorSyberyjski1:  wypełniania ankiet nie da się utrzymać, ale zawsze jest to jakiś dodatkowy zarobek. I tak spędzamy godziny w Internecie, więc przy okazji możemy wejść na jakiś portal ankietowy, wypełnić ankietę i na tym zarobić. Osobiście polecam ySense. Wypłata już po uzbieraniu 10$ co zajmuje zazwyczaj ok. 10 dni https://www.ysense.com/?rb=140271325 Wypłata na PayPal, Skrill, Payoneer lub w formie elektronicznych kart do sklepów (Amazon, Zalando). Warto spróbować