Wpis z mikrobloga

#motocykle
ile może kosztować przewiezienie motocykla o 400km? W internecie same "wyszukiwarki" gdzie pytają o model, długość wacka i konieczność rejestracji na portalu

200zł? 400zł? 600zł?
  • 12
@Panas: ja bym zapłacił 50-100 za pożyczenie przyczepki + moje paliwo
w tamtym roku płaciłem 250zł za pożyczenie dostawczaka z paliwem na ok 150km
za pożyczenie autolawety płaciłem chyba 150zł za 100km ale to 2-3 lata temu

ale ile może kosztować u przewoźników to nie wiem ;)
@Panas: Oglos się na clicktrans i napewno ktoś się zgłosi. To taka stronka gdzie ktoś jedzie gdzieś tak czy siak i przy okazji może ci cos zabrać, taki bla bla car tylko ze dla przedmiotów.
Raz korzystałem i byłem bardzo zadowolony. Im popularniejsza trasa tym więcej ofert dostaniesz.
@Panas: Przyczepka do transportu motocykla na dzień około 50-70 złotych. Resztę się domyśl bo nie wiem czym chcesz ją ciągnąć, spalanie mi może podskakuje o 0.5l na 100 jak jadę z motocyklem. Prędkość na autostradzie wynosi tyle co ciężarówki z ADRem więc dodaj trochę czasu na podróż.
@Panas: Jak chcesz szukać okazji to będzie taniej, nieraz ktoś jedzie ,,na pusto" w jedną stronę tą która Tobie pasuje. Ja moto z WWA odbierałem i zawoziłem a mam znajomego który jeździ tam 2x w tyg. lawetą z czego własnie w 1 stronę na pusto więc mnie to kosztowało chyba 200zł, ale takie realne ceny to 2/3zł za kilometr.