Wpis z mikrobloga

A eksperci jak zawsze: wasza wina, mieliście złe podejście. Ciekawe jakiego podejścia się spodziewali jak sparowali pedanta wzrokowca z wyjątkowo zaniedbaną samotną matką (prawdopodobnie z depresją)? Tak jak Marta, mimo wszystko, z charakteru jest ok, to tej grubej warstwy flejowatości nikt o zdrowych zmysłach nie przejdzie. Ona po prostu jest obrzydliwa w tym swoim zachowaniu, wygląda na niedomytą. Dodatkowo brak zmysłu estetycznego w sprawie ubioru przekreśla jakiekolwiek chęci na randkowanie z nią, nawet jeśli komuś wizualnie by ona odpowiadała. Podkreśla swoje wszystkie mankamenty ubiorem i wygląda tanio. Plus jej brak energii, od samego patrzenia się odechciewa wszystkiego. Żeby nie było, Erdol zachował się jak totalny burak, ale wcale nie dziwi mnie jego brak chęci na starcie do poznania jej.
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 8
@MalaLu: Ale i tak o co innego mi chodzi. Skoro to eksperci to nie wyłapali od razu, że dla mnie go kwestie wizualne są tak ważne? Dlaczego do pedanta dobrali osobę, która jest chaotyczna i dodatkowo ma małe dziecko, co samo w sobie przekreśla sterylność w mieszkaniu. Po raz kolejny eksperci się ośmieszyli i na nich zrzucają winę, że to oni nie chcieli się postarać.
@taalarek: eksperci w tym programie są jak dzieci we mgle i ośmieszają zawód psychologa. Nawet jeśli ktoś coś zadeklarował w kwestionariuszu to podczas rozmowy powinno wyjść czy ściemniał czy nie. No chyba że dobór partnerów jest tylko pod kątem show