Wpis z mikrobloga

@tomek7322: dostałem 3100 na początek z tym, że nie mam 26 lat. Chce tak porównać, bo też bardzo małą tolerancję na częściach mamy i wyniki muszą być dość dokładne, to żeby też wypłaty były "zachęcające" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Soshi ostanio pisałem z jednym to miał 4tys za proste małe detale, programy z ręki i tolerancja 0,1
W innej oferują 6-7tys przy przekładniach kolejowych narzędzia powyżej 20kg podawane do wrzeciona
Ja mam 3,8 za łapanie setek na formach a ojciec ma za to samo 5 w innej firmie, a kumpel przy seryjnej prostej robocie też ma 5tys ale za to 6st na hali jak mi ostatnio wysyłal xd
@Soshi 25zł netto na godzinę, robie wszystko od projektowania, programu i wrzucania sklejeczki na stół. Nawet pdfy i symulacje dla Janusza, żeby zobaczył xd
@Soshi 3300 netto za samodzielne programowanie tokarki z narzędziami napędzanymi (wszystko z ręki) + wchodzenie na konwencjonalne maszyny jak frezarka obwiedniowa do kół zębatych i szlifierki. Województwo wielkopolskie żeby było śmieszniej
@xydtrz: plus brak ogrzewania na hali z tego co widze z posta wyżej xD

LUDZIE #!$%@? OPAMIĘTAJCIE SIĘ I IDŹCIE KRĘCIĆ ŚRUBKI NA MONTAŻU ALBO JEŹDZIĆ WIDLAKIEM PO MAGAZYNIE A NIE PROGRAMUJECIE MASZYNY I ŁAPIECIE SETKI NA DETALACH ZA GRUBY HAJS DOSTAJĄC ZA TO 3-4K NETTO PLUS USZKODZENIE SŁUCHU OD HAŁASU I PŁUC OD WDYCHANIA OPARÓW CHŁODZIWA XDDDDDDDD
To widze, że płacą u nas nie najlepiej xD Części z tolerancją na setki, kilka wymiarów ma tolerancje w 4 mikronach i drogie, bo ponad 60k sztuka kosztuje