Wpis z mikrobloga

#!$%@?! Sousa nas zostawił i słusznie trzeba to piętnować, ale nikt mi nie powie, że nasz mental nie zaczął się zmieniać za jego kadencji i koronnym przykładem jest tu mecz z Hiszpanią gdzie wszyscy gryźli piach, nawet atakowali pozycyjnie na połowie Hiszpanii, a kontrami mogliśmy nawet ten mecz wygrać. Pamiętacie słowa bednarka, że Hiszpanie przekonają się czym jest Polska Husaria? Wtedy się z tego śmiałem, ale chłop miał rację.

Wyobrażacie sobie jak by wyglądał taki mecz teraz za otyłego bajeranta?

To by było coś pomiędzy meczem z Meksykiem, a ostatnim meczem z Chile.
Lewandowski bez podań po ziemi, w polu karnym nawet nie mówię - tylko laga.
Pomoc gwałcona okrutnie przez Hiszpanów - patrzylibyśmy tylko jak piłeczka u nich lata.
Obrona nękana co kilka minut dryblingami, wrzutkami i klepką - krótko mówiąc obrona Częstochowy z pojedynczymi próbami kontrataku.

A tu wychodzi grubas na bezczela i takie rzeczy #!$%@?. No zajebiście musi to morale naszym podnosić. Ja #!$%@? co za arogant.
#mecz
Pobierz lifapek - #!$%@?! Sousa nas zostawił i słusznie trzeba to piętnować, ale nikt mi nie ...
źródło: comment_1669203687zzhXOEbsPxqFyo6DdpSv3I.jpg
  • 13
on serio wierzy chyba, że jest dobrym trenerem a jest patałachem


@mwmichal: nie wiem czy wierzy w to, że jest dobrym trenerem, ale na pewno wierzy, że mamy słabych piłkarzy którzy nie potrafią grać piłką tylko to trzeba na spokojnie synek.
Lewy po meczu powiedział, że jesteśmy za bardzo skupieni na defensywie zamiast utrzymywać balans i chyba każdy kto znał chociaż trochę styl Michniewicza wcale się nie dziwi.
To jest skandal,