Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam, mam taki problem ze nie mogę się zdecydować, będę miał w przyszłym czasie zabieg na benizie i mam wybrać albo plastyka albo obrzezanie? Nie wiem czy lepiej to drugie i mieć spokój już czy zostawić jednak kawałek tego napleta, do tego dochodzą te grudki czy kaszaki na skórze, najwięcej ich jest na napletku i wygląda to bardzo nieestetycznie, przy obrzezaniu by większa część została wycięta. A jak z doznaniami? Podobno jak obrzezany to można dłużej bo się mniej czuje. Już sam nie wiem, jakby się ktoś wypowiedział co robił albo obrzezanie albo plastykę
#kiciochpyta #seks #niebieskiepaski #zwiazki #beniz

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #637df13d4bf3873cacebe988
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 11
WybranaObywatelka: Powiem tak ja też miałem ten problem ale lekarz sam podjął decyzję bo sam nie wiedziałem co robić. Finalnie mam część skórki zastawioną nazywam to "szalikiem" bo to taka mała oponka zaraz przy początku główki penisa zakrywa te perliste czy jakoś tak takie krostki. Finalnie gdybym 2 raz miałbym się tego podjąć wybrałbym to samo tylko u mnie od dołu penisa miałem wycięte dodatkowo węzidełko mam tam po prostu tak