Wpis z mikrobloga

Przypomniało mi się jak jako świeży student poszłam z przyjaciółkami pierwszy (i ostatni) raz na #juwenalia

Założyłam casualową marynarkę, bluzkę z motywami koronkowymi, rurki i szpilki. Moje znajome były ubrane podobnie. Nastawiałyśmy na ciekawe wydarzenie kulturalne, z 15 osób chciało od nas odkupić wejściówki, więc tym bardziej miałyśmy poczucie, że uczestniczymy w czymś wyjątkowym. Co zastałyśmy na miejscu:

#coolstory #kuce #lodstoki #brud #bloto #syf #studenciakibiedakicebulaki #bekazrozowychpaskow
M.....a - Przypomniało mi się jak jako świeży student poszłam z przyjaciółkami pierws...

źródło: comment_4qo10H9LpQCtozJur6LzqDe09aKGYKLI.jpg

Pobierz
  • 13
hahahahahehehe ja na juwenalia zacząłem chodzić jeszcze w głębokiej licbazie, co się tam wyprawiało. Jak udało Ci się uchować przed obecnością na jednej z największych pijackich imprez aż do czasów studenckich?


@jack-lumberjack: jak byłam w liceum to imprezowałam z liecalistami, na domówkach, w klubach, pubach, czy tam jakichś wyjazdach w stylu morze, narty, mazury
@MisiaBurakaDupka: Miałyście wejściówki na Juwenalia, więc pewnie byłyście poinformowane o zespołach, które tam grają. Mimo wszystko nie domyślałyście się, że będzie pogo, kuce, błoto i pogrom? ;]


PS. Uwielbiałam Juwenalia!
@jigly: koleżanka załatwiała wejściówki, ja poszłam w ciemno dostawszy bilet dopiero w dniu imprezy.

zresztą nazwy wykonawców i tak mi nic nie mówiły ;/

a wcześniej się nasłuchałam jak to studenci sobie siedzą, piją różnego rodzaju napitki, dyskutują przy dobrej muzyce i inne tam cuda.