Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 609
@Heady1991: zdecydowanie pani Jadzia z sklepiku osiedlowego powinna mieć prawo do łamania dobrego imienia dowolnie wybranego człowieka, bo na nagraniu widziała a może nie widziała że ktoś coś ukradł xD

Dosłownie mógłbyś się pokłócić z pania Jadzią, albo panem Władkiem właścicielem sklepu i wywiesili by twoją mordę z napisem "złodziej" a gówno mógłbyś zrobić bo przecież "w każdym sklepie tak powinno robić" xD
@Alakecz: Typie, Pani Jadzia prowadzi biznes od powodzenia którego zależą losy jej rodziny. Dosłownie widziała jak jakiś szczur bierze i wkłada nie kupiony przedmiot do kieszeni, pod kurtkę bądź do plecaka. Tego się nie da pomylić. Inflacja #!$%@?, wraca bieda, mamy masę imigrantów bez grosza, kradzieże będą coraz częstsze, a koszty utrzymania sklepów rosną. Ja się tam nie dziwię się, że Pani Jadzia jest #!$%@? i bierze sprawy w swoje ręce.
@Alakecz: Dokładnie. Zresztą wiele razy o tym myślałem. Np. idziesz do dwóch sklepów bo w jednym nie ma wszystkiego co potrzebujesz. Masz w plecaku jakieś ogórki czy inne mleko. Zawsze mnie to trochę stresuje, że jakby się ktoś przyczepił to by przecież kilka dni zajęło odkręcanie tego (poproszenie o monitoring z innego sklepu itp).

Tak samo samoobsługowe - niby spoko ale jakby się człowiek zamyślił czy coś to też jak to