Wpis z mikrobloga

Ponadto uważam, że tak jak ćpuny nie powinny być zawodowymi kierowcami, kaleki nie powinny pracować w utrzymaniu linii przesyłowych wysokiego napięcia, a księża w żłobkach i przedszkolach, tak nie każdy nadaje się na modela.

Niemniej lewactwo ma inne zdanie. #bekazlewactwa Dla jasności: jak ogarną sobie białego, rudego chudzielca/tucznika z trądem, to będzie ok.

#itsokaytobewhite #moda #niepopularnaopinia #clownworld
Hangry - Ponadto uważam, że tak jak ćpuny nie powinny być zawodowymi kierowcami, kale...

źródło: comment_1669363034R1CTdNsMq4cyIrWQBNbmXt.jpg

Pobierz
  • 32
@Hangry: mocne porównanie, ale też mnie trochę razi, chociaż każdy typ modela każdego może obrazić lub zniesmaczyć, tak jak każdy typ urody może być modelem bo chciałby nim zostać, tooo kto o tym decyduje to już inna sprawa zależna od marek.. po prostu wśród marketingowców, branży istnieje bóstwo diversity i equality dlatego reklamy tak wyglądają jak wyglądają..

wczoraj widziałem reklamę DKNY, na black friday. na zdjęciu murzyn xD za 3 godziny
@veracholera: Ślepa jesteś? "Bielactwo (vitiligo) jest chorobą, w której skóra staje się biała lub traci swój kolor."

Dla mnie model powinien być maksymalnie neutralny, a sprzedawcy powinno zależeć, żeby dobrze wyglądał, bo działa tu mechanizm "kupię i będę wyglądać tak samo (zajebiście)". A co robi Zalando? Mnie zniechęciło do zakupów u nich. #!$%@?łem ich nawet z zakładek.
@Hangry: Model ma pokazać na sylwetce jak wygląda ubranie. Chłop z obrazka ma przeciętną sylwetkę, plamy na skórze w żaden sposób nie wpływają na to.
Mimo ze uważam, że do stricte lewactwa mi daleko to chyba jestem po przeciwnej stronie barykady, bo bardziej mnie wkurza, jak ubrania petite są na modelkach 170+, gdzie to zupełnie zaburza odbiór tego ubrania. Albo gdyby "zwykle" ubrania byly prezentowane tylko na modelkach plus size, albo