Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jako człowiek z aspergerem wiem że przegrałem życie . Samym aspergerem nie . Tylko czym - diagnozą . Z racji tego że nasz rząd jest #!$%@? to nie da się przed nikim zataić informację o naszym zdrowiu , tylko każdy ma wgląd do tego - pracodawca , wydział komunikacji , wszyscy . Zawiodę swoich rodziców - będę przegrywem bez prawa jazdy , bezrobotnym , bez małżeństwa , #!$%@? przegrywem . Gdybym się urodził w latach 80 to nie miałbym diagnozy i wygrałbym życie bo nikt by o tym nie wiedział i mógłbym pracować , ale z racji tego że moi rodzice i psychiatrzy robili wszystko , jeździli po całej polsce żebym został zdiagnozowany , to przez to już w tym życiu nie będę pracował ani jeździł fajnym samochodem . Spaliłem flagę polski w swoim pokoju , za co mam szanować i wierzyć w ten naród , przez te państwo mam zniszczone życie . Przez to że moi rodzice nie używali mózgu , diagnozowali , i mówili że mam autyzm a nie aspergera , to mam zdiagnozowany autyzm pełny a wiadomo że nikt takiemu nie da pracy , małzeństwa , prawa jazdy . To koniec . Przez głupotę moich starych . Mam takie odpały co jakiś czas , z chęcią teraz bym się nażarł psychotropów , albo się naćpał żeby tak nie cierpieć , ale oczywiście nie mam konta w banku , bo kto autyście da konto w banku i możliwość wydawania pieniędzy kartą . Może się powieszę bo już nie wytrzymuje

#autyzm #przegryw #asperger #diagnoza #praca #mizogin

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6380105e4bf3873cacec2d36
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 17
mam zdiagnozowany autyzm pełny


@AnonimoweMirkoWyznania: a czy teraz ogólnie nie używa się nazwy spektrum autyzmu? wiem tyle, że z aspergerem można mieć normalnie prawko + do tego praca w IT i można żyć. Poza tym, czy takich badań nie da się powtórzyć?

przecież nikt w firmie nie ma wglądu w takie dane, co to za baity

a to swoją drogą...
ChrupiącyDaniel: @choochoomotherfucker: niby nie ma się tego wytatuowanego na czole, ale inni ludzie szybko wyczuwają, ze jest z toba coś lekko nie tak. Pisze to jako 35 lvl typ z aspergerem. O ile nie mam takich problemów jak OP, mam prawko super prace za dobra kase to i tak przegrałem przez to zycie. Takie sprawy jak związki czy przyjaźnie to dla mnie od zawsze było coś nieosiągalnego. Próbowałem appek randkowych
1a6e1 9r33n: @lavinka : OP może być neurotypowy ale na pewno nie jest "normalny". Z dużym prawdopodobieństwem trolluje lub twierdzi rzeczy które często nie są prawdziwe.

Ot troll is trolling, like roll is rolling - ale właśnie dlaczego ? Po co ? Statystyczni normalsi właśnie tego nie robią. Chciałbym kiedyś wiedzieć dlaczego tacy jak OP to robią, tacy jak OP są bardzo problematyczni i generują problemy. To by była cenna informacja
AnonimoweMirkoWyznania: W dzisiejszych czasach jest wielki dostęp do danych osobowych . 15 lat temu to dało się zataić schorzenie idąc na prawo jazdy , ale teraz już się nie uda , są bazy danych i inwigilacja . Diagnozę dostałem w wieku 3 lat bo w przedszkolu widzieli moje dziwne zachowania , do tego będąc dzieckiem miałem bardzo to nasilone . Teraz gdybym nie miał diagnozy to bym nie wiedział pewnie co
1a6e1 9r33n: Nie wiem opie czy to czytasz bo zwykle ludzie takich odpowiedzi po takim czasie nie czytają:

15 lat temu to dało się zataić schorzenie idąc na prawo jazdy , ale teraz już się nie uda , są bazy danych i inwigilacja


Ty nie rozumiesz chyba w jakim zakresie te bazy są stosowane a w jakim jednak nie. Ale najpewniej trollujesz.
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
DestrukcyjnyDziadek: Do 1a6e1 9r33n i pozostałych

Moim problemem jest chyba to, że jestem "zbyt sztywny" to cytat od jednej z różowych. czesto tez slyszalem, ze wygladam na zestresowanego. jestem czlowiekiem twardo stapajacym po ziemi, brakuje mi tego co maja ekstrawertycy takiego naturalnego luzu, pewnosci siebie, umiejetnosci gadania dla samego gadania. Moge rozmawiac godzinami na konkretny temat, ale gdy wchodzi typowy small talk czy "bajerowanie lasek" jak to mowia moi znajomi to
SilnaŁania: DestrukcyjnyDziadek podepnę się pod wątek chociaz nie wiem czy ktos jeszcze to czyta ale chyba mam to samo. Wlasciwie to najlepiej mi samemu ale czuje presje od rodziny zeby sobie znalezc zone i miec dzieci... A wlasciwie nie wiem czy mogl bym kogos pokochac a pozatym nie wiem czy chce przekazywac takie geny dalej
---

Zaakceptował: LeVentLeCri