Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wonziu1: można nie lubić Amelki, ale ona w gierki umie grać. Ma rtx4090 i w wow-a gra od kilkunastu lat. Inne dziewczyny w cedepie też sporo giercuja - Honorata LegPoks, regularnie gra na turniejach w HoMM3 czy AoE4, a taka Pani Producentka od UI co tydzień streamuje Destiny 2.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wonziu1: broniąc dalej moich arcywrogow czyli CMki w cedepie - o dildo buildzie na streamie o cyberpunku mówił akurat Paweł Sasko, dyrektor questów. To był taki wewnętrzny żart do fanów jego prywatnych strimow. Też uważam, że to było żenujace i nie przystoi na oficjaln strimie prywatnych żartów robić. Ale to nie znaczy, że można z automatu srać na dziewczyny z CM.

No ale to wonziu, wiadomo że rzetelności nie ma co
można nie lubić Amelki, ale ona w gierki umie grać. Ma rtx4090 i w wow-a gra od kilkunastu lat. Inne dziewczyny w cedepie też sporo giercuja - Honorata LegPoks, regularnie gra na turniejach w HoMM3 czy AoE4, a taka Pani Producentka od UI co tydzień streamuje Destiny 2.


@pablo397: Ale ogólnie to jest problem działu community w CDP. Tam #!$%@? nikt nie ogarnia tematu, ani gier ani społeczności. Ta prezentacja tego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Variv: dział CM do zaorania ale z innych przyczyn. Wątpię, żeby to one bezpośrednio układały scenariusz prezentacji czy miały wpływ na to co będzie pokazane a co nie. Zwróć uwagę że tam wszędzie jest napisane 'not final version' - mam wrażenie że oni gonią na wariata z tym next gen i sami nie wiedzą co będzie ostatecznie a co nie. No ale to nie jest powód żeby akurat #!$%@?ć dziewczyny z
mam wrażenie że oni gonią na wariata z tym next gen i sami nie wiedzą co będzie ostatecznie a co nie


@pablo397: A to na pewno. Realnie po tym jak CDP przejął prace nad updatem od tego rosysjakiego zewnętrznego studia to oni na 100% zaczęli od zera - bo nie dośc, że juz wczesniej to studio się chyba trochę ociągało to pewnie się nie rozstali w zgodzie itp. Czyli robią to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wonziu1: mieli wcześniej Hollie Bennet, która pięknie i profesjonalnie prowadziła prezentacje Cyberpunka i co z tego? Gra wyszła jak wyszła i piękna i profesjonalna osoba Pani Hollie to marna osłoda.

Wolę jednak ten cedep, który się ogarnął i #!$%@?ł ludzi od bombastycznego marketingu a jak trzeba zrobić prezentacje to skrzykuja zwykłych deweloperów i pracownikow.
#!$%@? sie z nich dowiesz


@Zgrywus1: no ja sie z tego ostatniego dowiedziałem sporo o wersji next gen. Główny minus jaki mam to brak screenów porównawczych i tabelek z trybami na konsolach. Ale to mam nadzieję, że na dniach się zacznie pojawiać.
@wonziu1: w ogóle #!$%@? mnie jak ciągle wonziu podkreśla, że nikt kto pracował na silniku juz dawno nie pracuje w cedepie, *sensowni ludzie dawno wylecieli*. Sprawdźmy 4 osoby, które są na filmiku:

- Amelia, Senior Community Manager: prawie 8 lat w cedepie, zaczynała jako technical support, wcześniej pracowała dwa lata jako redaktor w jakimś portalu powiązanym z blizzardem
- Alicja, Community Manager: 5 lat w cedepie
- Philip, Acting Campaign Director:
ray tracing, jeden quest, 2 skorki z serialu, poprawione tekstury, nowe polozenie kamery. To nie jest ilosc na 30 minut streama


@Zgrywus1: pominąłeś tylko:

- nowy interfejs rzucania znaków
- dynamiczne ukrywanie minimapy
- filtry mapy
- tryb foto
- poprawione bugi w zadaniach
- cross platforming
- nowa wersja językowa - chińska
- tryb pauzy do cut-scenek
- QA check całej gry od nowa
- tryby na konsole
- wsparcie
Skoro mają takie doświadczenie i CV to, dlaczego wypuszczają takie gówno prezentacje?


@Akatrosh: nie wiem, trzeba pytać autorów prezentacji. Wydaje mi się, że za scenariusz prezentacji odpowiada ktoś wyżej a nie deweloperzy i CMki - pewnie Marcin Momot, Global Community Director.

Pytał ostatnio na twitterze co się podobało i co ludzie chcą zobaczyć więcej ergo to on jest główną osobą decyzyjną

https://twitter.com/Marcin360/status/1595719182452146177

Moim prywatnym zdaniem - jest tak jak pisałem wyżej,
@Akatrosh: tu masz wersje super prezentacji jakie przygotowywali do Cyberpunka
https://youtu.be/ToWfeUEAeeQ

Profesjonalna prowadząca, wszystko pięknie zmontowane, okraszone bajerami, muzyczką, wywiady z twórcami, gamepleje, smaczki, trailery. Z tym, że to robił cały sztab ludzi specjalnie ku temu zatrudnionych. Po fiasku premiery Cyberpunka, chyba większość tych ludzi odeszła (prowadzącej Hollie nie ma, nie ma dyrektora nadzorującego trailery i kilku osób od marketingu) i chyba ktoś z zarządu stwierdził, że zamiast takich wodotrysków lepiej
pablo397 - @Akatrosh: tu masz wersje super prezentacji jakie przygotowywali do Cyberp...