Wpis z mikrobloga

@Radaka: Ale co ma pompa ciepła u sąsiada z napięciami u Ciebie? Nie masz jakiegoś kabla luźnego? Zmierz w skrzynce bezpiecznikowej czy dochodz normalne napięcie - jak miałem taki spadek kiedyś to po prostu kabel w gniazdku jednym mi się poluzował i na następnych już była wujnia
@xczar0: mam kilka czujników, różnica to 2-3V, pompa sąsiadowi się wyłącza bo zgłasza błędy, to nie tak że tylko u mnie jest ten problem, tylko również u sąsiadów, z tego co mówili to na pozostałych fazach również jest bardzo zaniżone i nie przebija często 210V średnio 205V są, po prostu obniżyli nam napięcie na wiosnę bo mieliśmy po 260V ale teraz na zimę nie zmienili
@xczar0: u nas jest bardzo stara sieć są duże spadki prawie wszyscy sobie pozakładali foto i wiadomo co to oznaczało, wiec przeważ me w kwietniu obniżali napięcie a przed zimą podwyższali, tylko w tym roku do tej pory tego nie zrobili a zgaszanie nic nie daje przynajmniej na ten moment, to taki efekt jak się nie robi modernizacji, ludzie chcą dobrze a im na to nie pozwala sieć i są problemy
Pobierz Radaka - @xczar0: u nas jest bardzo stara sieć są duże spadki prawie wszyscy sobie po...
źródło: comment_1669451449fwzNTw9LyV34eDsglUU50C.jpg