Wpis z mikrobloga

Opis Jamnikary: egocentryczna, mało inteligentna, niedojrzała. Utrzymanka zarobionych starych, lepi jakieś gowno z plasteliny, z którego ma 100 pln miesięcznie, ale przez to może całemu światu opowiadać o tym, ze ma firmie i coś robi. Dowodem tego może być fakt, ze jeździ #!$%@? rzęchem majac niby kieszenie wypchane kasą z breloczkòw z plasteliny. No poprostu postać wyjęta z reklamy kredytów ing dla kretynòw bujających w obłokach , którzy chcą się uwolnić od korpo.
Opis jej męża: nie wiem czy zauważyliście, ale to jest idealny człowiek. Dali mu niedorozwiniętą, brzydką psychopatkę, a On złego słowa na nią nie powiedział. Czy to nie jest zastanawiające? Myślę, że chłop nabrał faktycznie kredytów, trzeba je jakoś spłacić a taki program to szansa na odkucie się finansowo, zdobycie trochę popularności i zaimponowania przy okazji znajomym, którzy również lubią pokazowe życie.
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 10
@Jaitys: Przemas jest desperatem niestety, ideał znał by swoją wartość i nie dał sobą pomiatać. Nie wiem szczerze mówiąc jaka się teraz na niego skusi, może Bulionerka pasująca do niego desperacja i zakredytowaniem.
@Jaitys: mocno z dupy te Twoje teorie o sytuacji finansowej i kredytach Przema, możliwości wzbogacenia się w programie i niedorozwinięciu Justyny. Pie***lisz głupoty, powielasz w kółko te same teksty. Słowem - wypowiadasz się na poziomie disco-plastusia. Boooring spam, zaniżasz poziom tagu.