Wpis z mikrobloga

@botereq przypomniał mi swoim wpisem

wystarczy wejść na grupy na fb oddam/sprzedam/wymienie leasing i zobaczyć ile jest tam ofert właśnie od ludzi, którzy w jakiś sposób są powiązani z nieruchomościami


że faktycznie ostatnio coś takiego widziałem, Maciej Cydzik właściciel agencji Good Life Estates Warszawa - 5 letni gruz za 194 000 zł netto - co mija się z faktem, bo podliczając koszta po cesji wychodzi 250 910 zł, taniej wychodzi odebrać z salonu wersję poliftową

Kręcili na nieruchach, próbują kręcić przy upłynnianiu majątku, a to niespodzianka. Przecież zawsze się jakiś łoś trafiał na betonowe złoto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #kredythipoteczny
Pobierz perfumowyswir - @botereq przypomniał mi swoim wpisem 

 wystarczy wejść na grupy na ...
źródło: comment_16694917107LzZq6GY5uooWK9o9GlipN.jpg
  • 13
@acpiorundc: faktycznie nie koniecznie musi mieć, wśród agentów najczęściej zatrudnia się studentów - brutto = netto na jakieś groszowe umowy i płaci od prowizji, swoje prawdopodobnie na studentach zdążył zarobić, ale i tak ładny kwiatek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dwal: miał duża wpłatę własną. Dla przykładu za nową kia sportage wyliczyli mi ratę 2,5k brutto na 4 lata przy wpłacie 25 tys i wykupie za kwotę 800 zł. Kia kosztowała około 120 tys zł brutto.