Wpis z mikrobloga

Powiedz mi, @Xeardo , jak to możliwe - napisałeś (ukradłeś) taki fajny skrypt do blokowania onucowych stron, a tu tylko jedna instalacja (pewnie twoja).

Czyli jednak okazało się, że wykopki są bardziej rozumne niż ci się wydaje i nie uważają że #tvn czy #wyborcza powiela rosyjską propagandę?

Niemożliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/link/6917941/skrypt-podswietlajacy-tresci-ze-stron-szerzacych-prorosyjska-propagande/

Jakby nie patrzeć to trochę mi cię szkoda. Nawet twoi koledzy po prawicy cię zjechali za wołanie do tego skradzionego kodu.

Pozdro, jeszcze się spotkamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #bekazprawakow #bekazpodludzi #ukraina #wojna #rosja
Pobierz jankes83 - Powiedz mi, @Xeardo , jak to możliwe - napisałeś (ukradłeś) taki fajny skr...
źródło: comment_16694990066XGtR4lQPvGLs08acFszdF.jpg
  • 39
@jankes83: Chryste panie, pamiętam że się typek strasznie srał o wszystko i o nic w komentarzach pod znaleziskiem o twoim skrypcie, teraz pod wieczór wchodzę na wypok i okazuje się że w międzyczasie gość własnymi ręcyma władował się w aferę w której gra pierwszego pajaca.

@Xeardo - takiego speedruna Cyklu Życia Mikrobloggera to ja jeszcze nie widziałem, od startu do mety w mniej niż 12 godzin. Gratulacje, serio xd