Wpis z mikrobloga

@Henrykko: Dla mnie najgorszy typ komentatora. Typ gada o wszystkim, tylko nie o meczu i męczy tak że się człowiek odcina i nie słucha, ale też nie ogląda meczu, siedzisz jak zombie, bo mózg już nie może wytrzymać tej paplaniny.

Ja nie rozumiem dlaczego u nas komentatorzy za punkt honoru obrali sobie że muszą wypełnić 100% czasu gadka i nie mogą się zamknąć na 2s. W angielskim komentarzu, albo hiszpańskim jest
@Henrykko Fajne jest jak gada o nas, ale zauwazylem ze tym swoim gadaniem kiedy opowiada o przeciwniku, sprowadza klatwe na nasza repre. W ostatnich kilku meczach po takich jego wstawkach padaly gole chwile pozniej dla przeciwnika. A wczoraj mowil o arabii ze jak chca powtórzyć historie to musza ja połaskotać. Po tych slowach moja uwaga byla wzmożona i slusznie, bo po tych słowach arabowie mieli dwie nastepujace po sobie bardzo grozne sytuacje.
@Henrykko: już rozumiem dlaczego Szpakowski dla jednych robi suoer atmosferę a dla innych ciągle coś myli i nie komentuje o piłce. Dla osób tskich jak ja co nie śledzą na bieżąco piłki ogldaja co większe turnieje itp to suoer klimat robi. Dla innych z was co znają nazwiska 90% piłkarzy świata to żenada, bo sami wiecie więcej od niego.