Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #agd #gotowanie #gotujzwykopem

Cześć!
Mama zamarzyła sobie robot planetarny. Interesuje nas kupno modelu "SILVERCREST Profesjonalny robot planetarny 1300 W z blenderem kielichowym", który będzie od poniedziałku w promocji za 499 zł (tak wiem, bywało taniej).

Polecicie może jakiś inny lepszy sprzęt w podobnej cenie lub niewiele droższych? Mama również planuje kupić maszynkę do mielenia mięsa. Może jakieś urządzenie wielofunkcyjne będzie lepsze i warto będzie dołożyć?

Nie znam się na tym, ale chciałbym dokonać rozważnego wyboru.

Dziękuję! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 20
@ZlotyAleSkromny: co do robota się nie wypowiem, ale maszynkę do mielenia to obczajcie Zelmera elektryczną z przystawkami do innych zastosowań. Cholerstwo trochę miejsca zajmuje z całym wyposażeniem, ale jak mama lubi gotować to jej się przyda. W myciu to też nie jest upierdliwe
@ZlotyAleSkromny: akurat tak się składa że mam tego robota SILVERCREST do odsprzedania. Użytkowany może przez pół roku, bardzo sporadycznie. Kilka razy ciasto drożdżowe, ubijanie białek, a blender nawet nie odpakowany. W razie pytań zapraszam :)
@sberatel @ZlotyAleSkromny u mnie mum 4 pociąg sie smarem z przekładni przy cieście drożdżowym, a silvercrest chodzi elegancko. Jest co prawda głośny, ale w tej cenie nie uważam tego za straszną wadę. Jeśli chodzi o maszynkę fo mielenia mięsa to w pełni zgadzam się z @moll Zelmera mam z 15 lat i nic się nie dzieje. Cała kasa jaką trzeba było doinwestować to 5 zł na plastikowe sprzęgło ślimaka (dokręcane na 1