Wpis z mikrobloga

Czemu mlekołak ma problem do fame o to, że nie chcą mu kontraktu rozwiązać, skoro sam go podpisywał to chyba widział co podpisuje i czytał umowę i wiedział na co się pisze. To tak jakbym wziął kredyt w banku i nagle stwierdził, że nie nadaje się do spłacania tego kredytu i miał problem do banku, że nie chcą mi rozwiązać umowy o kredyt xD lol
#famemma
  • 29
@General_chudy_byk18: średnie porównanie, bo on nie dostał całej kasy za kontrakt w przeciwieństwie do przykładu z kredytem.

To bardziej jakbyś zatrudnił glazurnika który po zrobieniu Ci kuchni, chce zrezygnować z robienia łazienki mimo, że umawialiście się na jedno i drugie.
@malinq: Tak, i glazurnik zamiast przyjść i pogadać z Tobą żeby zmienić warunki wysyła swojego kolegę, który załatwił mu robotę żeby ogarną temat za niego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedyna argumentacja to "Boxdel obiecał" Ani razu nie powiedział że się spotkali żeby o temacie rozmawiać. Wiesz dlaczego? Bo Mleko nic poza sraniem w necie nie zrobił w tej kwestii.
@cl-sr: xD, tylko fame zarabia na nitro, temu nie chcą rozwiązać. Lol, i tak i tak nie zawalczy, teraz pogada sobie na fame, jemu to nie zaszkodzi, a organizacji raczej trochę tak.
@cl-sr: akurat w tym przypadku, Boxdel jest jednym z właścicieli domu w którym był robiony remont.

Poza tym, co to znaczy, że nie powiedział? To myślisz, że to co jest w internecie to 100% życia tych ludzi czy jak? I nie wiem jakie ma znaczenie to czy się spotkali czy nie skoro bombel jasno przyznał, że on #!$%@?ł tę sprawę xD
@malinq co nie zmienia faktu, że widział co podpisuje. Po to są negocjacje, że mógł wynegocjować np na początku jedną albo dwie walki, żeby zobaczyć czy się w tym odnajdzie. Nikt mu raczej nie kazał podpisywać od razu na trzy walki kontraktu.
@General_chudy_byk18: no tak, pełna zgoda. Tak samo jak nikt nie kazał bomblowi argumentować prośby o walkę z ksajo w maju tym, że rozwiążą mu kontrakt po walce. Nitro zrobił głupotę z kontraktem, liczył, że bombel pomoże mu się z tego wywinąć, a bombel zrobił go w #!$%@?.

Imo mleko zrobił głupotę, ale moralnie to boxdel się #!$%@? zachował
@uubus: a bo Ty dupowłazem wujka Nikodema jesteś, masz już w innym miejscu zgaszone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@malinq: Boxdel tam jest bardziej jak "kierownik zmiany" To że przyznał że #!$%@?ł to jedno, ale z 2 strony jak mi #!$%@? nie pasują warunki umowy to organizuję spotkanie z ludźmi za nią odpowiedzialnymi, a nie szczekam na lewo i prawo że ktoś mi tego nie ogarnął, a
@cl-sr: dobra, ale z czym Ty się napalasz. My przecież nie rozmawiamy o nikim Ci bliskim tylko o jakichś youtuberach, a wczuwasz się jakbyś prowadził debatę oksfordzką o globalnym ociepleniu.

Nie wiem, bo nie widziałem kwitu, tak jak zapewne Ty więc nie wiem po co ten temat poruszasz.
@malinq: Powiedz mi gdzie się napalam? Dostałeś nic więcej ja argumentację, a próbujesz mi teraz wjechać personalnie mając pretensje że swoją opinię czymś popieram, mówiąc o "debacie oksfordzkiej" Ja mam pełen luz, to Ty się teraz pieklisz.
@cl-sr: xD zgasić to byś mógł swoje ego ( ͡° ͜ʖ ͡°) idź głoś dalej swoje herezje, o święta obiektowości xD ( ͡° ͜ʖ ͡°) a weź #!$%@?