Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? tego nie rozumiem, ja np. trzaskam wolne ciężary, wiedza z internetu, #!$%@? na maksa dieta a i tak wyglądam jak pokraka głównie przez ograniczenia genetyczne. na siłce mało kto robi OHP czy barbell row. jak już to tylko przysiady i martwy. ja #!$%@? same wolne ciężary ofc z progresją siłową. a #!$%@? i tak jak idę po siłce i patrzę na tych koksów wszystkich to oni trzepią jakieś brosplity i #!$%@?ą na maszynach a i tak zajebiście wyglądają. nie mowiąc już o tym jak w szatni mówią często "eee yy no tego ostatnio dietka kuleje bo na kebsa wpadłem bo wiesz hehe kacyk był po melo"

#!$%@?ć życie

#silownia #mikrokoksy
DestroDevil - ja #!$%@? tego nie rozumiem, ja np. trzaskam wolne ciężary, wiedza z in...

źródło: comment_1669577676WoAeao7QQ3pj98JDdHqyZA.jpg

Pobierz
  • 17
@DestroDevil: No nie wiem, dużo jest karków na siłowniach co trenują 6 razy w tygodniu od 10 lat, biorą towar, a wyglądają jak gówno.

Daj sobie więcej czasu. Jak ćwiczysz intensywnie i trzymasz michę to nie ma #!$%@? że nie będziesz wyglądał zajebiście nawet przy najgorszej genetyce, czy by ci to miało zająć rok czy 5 lat. Nawet nie mów mi że ćwiczysz regularnie mniej niż rok i narzekasz na genetykę
@DestroDevil: A to nie jest tak, że robisz sobie jakieś podstawy, a potem myślisz o budowaniu sylwetki? ohp, bp, siady i martwy to taka w sumie podstawa. Moim zdaniem jak ktos przychodzi i jedynie na maszynach robi, a stazu ma 6msc, rok i nie potrafi podstaw to troche #!$%@? imo.
ja #!$%@? tego nie rozumiem, ja np. trzaskam wolne ciężary, wiedza z internetu, #!$%@? na maksa dieta a i tak wyglądam jak pokraka głównie przez ograniczenia genetyczne.


Nie, właśnie dlatego że #!$%@? wolne ciężary. Zatrzymałeś się na wiedzy z 2000 roku rodem z SFD i się dziwisz że progresu nie ma.

Jak #!$%@? dużo wolnych ciężarów to masz non stop podrażniony CUN, topowi kulturyści okresowo wywalają cięzki back squat czy martwy z