Wpis z mikrobloga

i powiedzcie mi, że PiS to nie są szczęściarze, miesiąc przed tym, jak mają zostać przywrócone podatki na paliwa, ropa i dolar tanieją, obecnie cena baryłki ropy to 367 zł, a więc najtaniej w tym roku, prawdopodobnie uda się bezkrwawo przywrócić stawki VAT. Widzicie wykopki, warto się modlić, gospodarka oparta na modlitwie działa, szach mat!

  • 13
ty tu praktykujesz chorą propagandę, Orlen inkasuje marże, a debile klaszczą, jak ty


@Cernold: aha, czyli potwierdzasz, że Arabowie i Rosjanie sprzedają nam ropę 4 razy raniej niz tym na zachodzie. Ostoja inteligencji i wiedzy merytoryczej, ftylko smutno że tacy jak ty mają prawa wyborcze, chociaż zapewne utrzymywać was musi mamusia z tatusiem.
Co do marż to sa one dokładnie na takim samym poziomie jak u wszystkich firm przetwórczych oraz wyraźnie
@analnedoznaniachomikasyfilityka jeśli Orlen ma rekordowe wyniki za marże, to może nie powinni brać przykładu z bogatszych państw gdzie marże i opłaty są również wysokie i dać Polakowi tankować taniej? Jak wspomniałem my nie mamy 4 krotnie wyższych pensji i wypadałoby mniej łupić społeczeństwo
jeśli Orlen ma rekordowe wyniki za marże, to może nie powinni brać przykładu z bogatszych państw gdzie marże i opłaty są również wysokie i dać Polakowi tankować taniej? Jak wspomniałem my nie mamy 4 krotnie wyższych pensji i wypadałoby mniej łupić społeczeństwo


@Cernold: nie ma rekordowych ma normalne, a nawet poniżej marż konkurentów zza naszych granic. Ma za zadnie inwestować i rozwijac się, zaś ceny sa na tyle kosmicznie wysokie, że
obajtek weź już nie #!$%@?


@Cernold: uuu, ale przygrzałeś, mocarz z ciebie,w sms-ie ci przekaz dnia przysłałi jak masz odpisać, bo sami z siebie nie potraficie nic wymyślić.

wysil sie troszeczkę poszukaj danych i podaj fakty i udowodnij, że masz rację, bo tylko pieprzysz
Za jakie grzechy tacy mocarze musza być utrzymywani z naszych podatków,
ale pamiętaj, jak skończysz staż w waszej młodzieżówce, to po studiach możesz zawsze uczyć się zaocznie