Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdybyście mieli kupować mieszkanie w Krakowie z:
- dobrym dojazdem do centrum
- terenami zielonymi obok
- szybkim dojazdem do stacji kolejowej/lotniska żeby dostać się pociągiem lub do Warszawy

To jaką dzielnice bralibyście pod uwagę?

#krakow #krakow #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #nieruchomosci

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638477414bf3873cacecb73b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Przede wszystkim nie kupowałbym mieszkania w Krakowie. Od 2013 roku 2 mieszkania kupiłem i sprzedałem, aktualnie drugi wynajem i czekam na jakąś działkę. Jakość nowobudowanych mieszkań w tym mieście to #!$%@? dramat. Ściany z kartonu to normalka.
@KromkaMistrz: A gdzie na Krowodrzy mozna cos dostac z niskim budzetem? Jak tu wlasnie ludzie maja po dziadku jakies male mieszkanko w bloku z lat 70 i wolaja po 13-14k za metr, bo "OBOK UCZELNI PANIE" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A nowe inwestycje jak sa (a jest ich malo, bo nie ma tu gdzie budowac) to ceny tez calkiem z dupy.
@majkel88: Trzeba niestety trafić na okazję, mi się udało w zeszłym roku w kwietniu za 9k/m2 wykończone na tyle że nie trzeba było robić generalki, 65 metrowe mieszkanie w okolicy skrzyżowania Wrocławska/Kijowska w bloku z wielkiej płyty.