Wpis z mikrobloga

Mój autorski projekt którym chciałbym się Wam pochwalić:

Poznajcie DOG WALK SHOW: https://www.youtube.com/@DogWalkShow

spaceruje z ciekawymi ludźmi i ich czworonogami, poznając ich życie z nieco innej perspektywy. Spacerowaliśmy już m.in. Różalem, Adamem van Bendlerem, Piotrem Zychowiczem, Jankiem Błachowiczem, Arturem Szpilką, Michałem Polem, PONO, Hirkiem Wroną i Igorem Traczem. Odcinek z tym ostatnim już wjechał na YT, w drugiej części dzielił się swoimi "przygodami" z transportów humanitarnych na Ukrainę (mocne historie tam lecą, wrażliwi niech uważają......)

odcinek z Igorem Traczem

Słuchajcie, Igor to fan Wykopu i robi na Ukrainie kawał dobrej roboty (już 150t transportu ze swoją ekipą przerzucił), puśćcie dalej w świat jego nagranie żeby jego trudy nie szły na marne i żeby ludzie wspierali jego działania. Kilka dni temu znowu (!!) zdobył dla nas Mistrzostwo Europy w bikejoringu, a w wolnych chwilach działa humanitarnie, chłop nie zwalnia tempa ani na chwilę!!!!

Pomóżcie też Dog Walk Show pokazać się szerszej publiczności, bo jak dotrze do większej ilości osób to i do kolejnych ciekawych gości też ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kto jeszcze znany jest zwierzolubem i mógłby z nami pospacerować? Na pewno chętnie by Was pozdrowił na antenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pokażcie moc Wykopu!! Dzięki!!

#tworczoscwlasna #chwalesie #pokazmorde #ciekawostki #psy
welovedogs - Mój autorski projekt którym chciałbym się Wam pochwalić:

Poznajcie DO...

źródło: comment_16696411782asUGh5AcqdwsZOqq6eA3l.jpg

Pobierz
  • 4