Wpis z mikrobloga

@Tapczan515: uroczo ʕʔ, tylko czekać aż obsra wszystko pajęczyną

Ale uwielbiam te ptaszniki, i gold i classic, bo mają zawsze ogromny apetyt a obserwacja ich daje mi mnóstwo radochy

A classic dostalam w gratisie od spidersfactory, a gold od pewnego milego mirka, i naprawde sie ciesze
@Anofus69 mam nadzieję, że już jutro coś się pojawi chociaż musi się zadomowić, rzucę jej jakiegos parapetówkowego karaczana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moja incei miała do samego mieszkania drogę krzyżową, myślałem, że padnie ale na szczęście dzielnie sie trzyma.

A co do samego pajęczynowania to jednak nadrzewniaki i ich kryjówki najbardziej mi imponują. Tu dzieło c.laeta której też dzisiaj zrobiłem eksmisję, większa szajbuska od versi jeśli chodzi o
Pobierz Tapczan515 - @Anofus69 mam nadzieję, że już jutro coś się pojawi chociaż musi się zad...
źródło: comment_1669665898Ijhn4ruwMEQ9H3SuHrHEMZ.jpg
@Tapczan515: no, planuje jeszcze se fallaxa ogarnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A w kwestii przyspieszenia, toooo #!$%@? ma przyspieszenie. Mój mózg dosłownie gubi klatki jak to to się przenieszcza, bez kitu. Ja sie ciesze, ze pająki się szybko męczą, bo to tak #!$%@?.
Ale są płochliwe i tylko jak je umyślnie wygonisz z gniazda to zaczynają biec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Albo jak
Pobierz Anofus69 - @Tapczan515: no, planuje jeszcze se fallaxa ogarnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A w kwe...
źródło: comment_1669691805Tas1v4UprBSGWD8FWhO8Lt.jpg
@Tapczan515: polecam mocno, a nawet jak dasz maluchowi wieksze pudelko (ja używam takich do serków) i przy częstym karmieniu, a są wiecznie nienażarte - wszystko obesrają w pajęczynie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poleciłabym ci spidersfactory ale się zamknęli przez pewną partie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wiem że spidersforge je ma, na argiopeterra.pl też są