Wpis z mikrobloga

@PurpleHaze:
Dla mnie lipa. Chodzi o wygodę a konkretnie elastyczność. Osobiście wygodnie mi się nosi tylko zegarki z paskami gumowymi czy gumopodbnymi. Ani skóra ani paski tekstylne nie zapewniają takiej wygody.
A trzeba jeszcze dodać ze paski od garmina sa znacznie wygodniejsze niż jakiekolwiek gumowe paski od zegarków (np. od diverow) które jednak są znacznie twardsze.
Być może jeszcze w wypadku jakiś lekkich garniturowych zegarków to ujdzie. Ale jeśli mowa o
@PurpleHaze: mam nylonowy pasek do Corosa (oryginalny), zapinany na rzepy, jest doskonały jak dla mnie. Wygodny, mogę poluzować jak mi łapa spuchnie po 16 godzinach #!$%@? jak debil, i to w dowolnym zakresie a nie o oczko, trzyma się dobrze. Nie zdarzyło się, żebym przypadkiem odpięła. Myję go regularnie i nie śmierdzi, nie brudzi się specjalnie, szybko schnie, nic się nie zmechaciło w miejscu gdzie zapinam. Jestem zadowolona, 10/10.

Ogólnie, wymieniłam
@PurpleHaze: mam taki z Ali (https://m.pl.aliexpress.com/item/1005004222856472.html?spm=a2g0n.order_detail.0.0.268043ceQcuxAi&gatewayAdapt=glo2pol)

Noszę do F6 (bez X).

Nic się nie dzieje, nic nie mechaci. Od kiedy go mam ( jakiś rok) zero podrażnień na nadgarstku. Można go zapiąć dużo ciaśniej niż silikon i nadal jest wygodnie, bo lekko się rozciąga.

Moja opinia: brać, bo to zmieni Twoje życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaraz zamawiam kolejny, bo czeka na niego już F7X.

Edit:
grool - @PurpleHaze: mam taki z Ali (https://m.pl.aliexpress.com/item/100500422285647...

źródło: comment_166966039322E73bjQOT3ilL2yGIGpS1.jpg

Pobierz
@PurpleHaze: ja już ponad 1,5 roku używam takiego paska z Aliexpress https://m.pl.aliexpress.com/item/1005003267715950.html i jestem bardzo zadowolony. Pasek jest delikatnie rozciągliwy, co dla mnie jest bardzo wygodne. Do tego jest zauważalnie lżejszy od silikonowego. Po tym czasie rzep trzyma już trochę słabiej niż na początku, ale nadal trzyma. Z minusów to dłużej schnie i zbiera więcej syfu niż silikonowy, więc trzeba go raz na jakiś czas porządnie wypłukać. Poza tym super.
@PurpleHaze: Zgadzam się z Panem @bibisz patrząc na mój pierwszy ubiór nylonowej opaski do FR 955. Za dużo się naczytałem dobrych opinii o nylonowych paskach, a tu jednak okazało się, że silikon Garmina nie jest wcale taki gorszy, gdyż rzeczywiście jest on jednym z milszych w dotyku.

Co mnie natomiast głównie odrzuciło od paska nylonowego to kwestie wizualne, choć powinienem jeszcze wypróbować czarny kolor zamiast granatowego. Mimo wszystko, silikon dołączony z
@PurpleHaze: ja napiszę o wadach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przy sportach wodnych jest ryzyko odpięcia i zgubienia zegarka. Jak się mocno pocisz przy sportach to pasek może zacząć śmierdzieć - trzeba umyć. No i jak nosisz zegarek przez 24h to jednak trzeba ściągać pod prysznic bo poza środkiem lata dość długo schnie.
Pomimo to i tak polecam. Bardzo wygodny.
@bibsz te gumowe paski od garmina to jest po prostu majstersztyk. Zegarka nie czuć w ogóle na ręce. Jak oddałem mojego instynkta na reklamację i musiałem wrócić do mojego gshocka to myślałem, że mi ręka odpadnie :-)
@PurpleHaze: ja próbowałem do Garmina 645, ale mi nie podszedł - wkurzało odpinanie przy każdym ładowaniu i ściąganie zegarka przez rękę. Teraz mam Fenixa 7 i na oryginalnym pasku jest wygodniej, jakoś lepiej się trzyma niż ten 645 xD