Wpis z mikrobloga

@Kadene: mi się od początku pusta wydawała, jej sposób wysławiania się, aż mi łeb pękał, widać że mało czyta albo samego Instagrama czy PolaCoelo ;) ... "spełniam swoją pracę w pracy" i inne podobne potworki.... I sztywniara, kompletne przeciwieństwo Cygana. Pozerka itp
Ja to raczej zrzucałam na stres w związku z występami przed kamerą i brakiem doświadczenia w wystąpieniach publicznych. Czasem tak wychodzi, jak człowiek nadmiernie stara się być "ąę" :) Ale tutaj chyba było podwójne dno i faktycznie komuś zamarzyła się kariera influencerki, a ślub mógł być tylko dodatkiem; w sumie nie wiem nadal, kto tam kogo olał i dlaczego. Patrząc jednak na zachowanie po programie, wersja z olaniem Patryka przez Martę wydaje
@Kadene: Zgoda, ale Pszemek raczej zbyt przystojny nie jest - taka kluska ¯_(ツ)_/¯. Przynajmniej wg mojej różowej, ale mi też nie wydaje się zbyt męski.
@Wariner: Moim zdaniem jest. Ma bardzo przyjemną twarz i ogólnie jest zadbany, nawet jeśli jest trochę "misiowaty" :) Osobiście bardzo lubię u mężczyzn połączenie ciemnych włosów i niebieskich/szarych oczu, więc za to dodatkowy plusik :) Ale wiadomo - nie to ładne, co ładne, a co się komu podoba :)