Wpis z mikrobloga

@Grooveer: NATO nie chciało takiej rywalizacji bylibyśmy załatwieni przez Anglosasów przykro mi ale wierzysz w to, że USA pójdzie w pełno wymiarową Wojnę w Europie Centralnej nie sądzę muszą teraz trzymać mocno Pacyfik bo tam im diament tej ziemi ucieka spod ręki ;) weszli by pełno wymiarowo jak teraz w Ukraine i jest po grze
rywalizacji bylibyśmy załatwieni przez Anglosasów przykro mi ale wierzysz w to, że USA pójdzie w pełno wymiarową Wojnę w Europie Centralnej nie sądzę muszą teraz trzymać mocno Pacyfik bo tam im


@Kyrtkele: Gdyby wybuchła wojna z Rosją i USA by się ociągało z pomocą nam. To mogliby zapomnieć o pokonaniu Chin. Nie po to USA od lat buduję sojusz na Pacyfiku. By pokazać że sojusznik w potrzebie nie jest dla nich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Grooveer: akurat tu nie tyle ma znaczenie czy USA faktycznie by pomogło (po tym co dotychczas widziałem to jestem przekonany że pomogłoby solidnie, choć zależy też kto by tam rządził) co to jak sobie tę reakcję wyobrażałby Putin. A jak widac on serio spodziewał się, że będzie miał w Urainie mnóstwo zwolenników a pomoc będzie symboliczna.