Wpis z mikrobloga

A 3.0 w 4kach to już w ogóle pogrom.


@franaa: "DLSS 3.0" to myląca nazwa, to nie jest następca DLSS 2, tylko inna technologia i o ile klatek może wygenerować dużo to robi to w inny sposób, m.in. zwiększając opóźnienia, daje też mocno widoczne artefakty, gdy służy do pociągania fpsów do 60. Ludzie się oburzyli na RTX 4080 12 GB i bez większego rozgłosu przeszło to, że nazywanie tej technologii "DLSS
JanK - > A 3.0 w 4kach to już w ogóle pogrom.

@franaa: "DLSS 3.0" to myląca nazwa,...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cr_7: jako użytkownik zarówno kart zielonych jak i czerwonych no to na AMD masz problem z FreeCAD, a w grach nie skorzystasz z Ray Tracingu. Za to zakładka Adrenaline miodzio a nie te gówniane Experience od zielonych. Stabilność? Na GTX 660 nie wywaliło mi nigdy przez 6 lat sterownika, na RX 570 3 razy w ciągu 2 lat, jak będzie z RTX 3060 to się okaże.
@cr_7: tutaj będziesz miał odpowiedzi na zasadzie "polaczkowatości", czyli to co ja mam jest najlepsze... Ja Ci inaczej napiszę. Pełno tego barachła w życiu miałem i mam. Dla mnie pc albo karta graficzna to są przedmioty bezwartościowe i mają służyć do ostrego tyrania i zarabiać. na 4k to już prawie 10 lat temu przeszedłem... Jak widać na screen "test device, not for public use" znaczy zajmujemy się rozwojem oprogram... itd. nie
Pobierz wojciet - @cr_7: tutaj będziesz miał odpowiedzi na zasadzie "polaczkowatości", czyli ...
źródło: comment_1669767391Th4jkVjqR6wXTDfdu3W4d0.jpg
@wojciet: przepaść w czym? Valve używa SOC'a od AMD, bo nVidia nie robi ich wcale, ani Intel, ani nikt inny. Do mobilnych zastosowań AMD jest idealne. + AMD jest open source, ile #!$%@? by było ze sterami pod Linuxa dla geforców?