Wpis z mikrobloga

Moja kobita poprosiła mnie żebym zrobił porządek w składziku gdzie trzymam mój szeroko pojęty elektrozłom więc organizuję małe #rozdajo. Warunkiem rozpoczęcia zabawy jest wygrana bądź remis naszej reprezentacji w #mecz-u z Argentyną.

Zasady są proste:

1. Wymagany jest plus tego wpisu (no i remis/zwycięstwo naszych Orłów).
2. Udział biorą wszyscy zarejestrowani użytkownicy (oprócz zielonek, które konto mają od dziś).
3. Wysyłka na mój koszt paczkomatem (tylko Polska).
4. Losowanie zwycięzcy dziś o 22:30.

W ewentualnej paczce znajdą się:

1. Uszkodzony iPhone SE 2 generacji (nie uruchamia się);
2. Wideorejestrator Jimmy JC 100 (potrzebuje źródła zasilania i porządku w kablach);
3. Wskaźnik laserowy (brak baterii);
5. Powerbank Baseusa 30k mAh (nie ładuje się do końca ale działa);
6. Pusty powerbank (trzeba sobie baterie kupić);
7. Tablet KrugerMatz + GPS (działa, ale bateria jest słaba i trzeba pracować na podłączonym zasilaczu, którego nie oddam bo potrzebuję do czegoś innego);

Dodatkowo jeśli nasze Orły wygrają dwubramkową różnicą (ta, na pewno xD) to do ww. zestawu dorzucę jeszcze pięć dysków twardych ADATA o pojemności 1 TB (sprawne) oraz stację dokującą Lenovo (stan nieznany).

Ale to nie wszystko! Jeśli "nasi" przegrają spotkanie z P O T Ę Ż N Y M przeciwnikiem to spośród komentujących (najwyżej plusowany komentarz np. ze śmiesznym obrazkiem) wybiorę osobę, której wyślę losowe dwa przedmioty z listy.
l.....y - Moja kobita poprosiła mnie żebym zrobił porządek w składziku gdzie trzymam ...

źródło: comment_1669816848u8CfTjelFKQijkVuJLL9v9.jpg

Pobierz
  • 43