Wpis z mikrobloga

Ale mam ubaw z #neuropa i reszty lewactwa, które zarzuca Mentzenowi "kradzież".

Po pierwsze, primo - mam nadzieję, że działącze "nowego" ugrupowania będą pozywać każdego kto używa takiego krzywdzącego i niczym nie uzasadnionego zwrotu.

Po drugie, secundochciałbym zaznaczyć, że wrocławskie stowarzyszenie nie jest partią polityczną, mało tego, takiej samej nazwy używa kilkanaście różnych podmiotów (stowarzyszeń/fundacji/spółek/etc).

W związku z powyższym Mentzen jak najbardziej miał prawo użyć nazwy "Nowa Nadzieja", a raban, który wywołano to nic innego jak paskudny, ordynarny i typowy dla lewactwa "bul dupy". Ta "afera" jest tak samo sztuczna jak cycki Kacey Jordan - i to jest punkt numer trzy a.k.a tercio ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym. Przedstawiłem fakty, a nie urojenia, którymi posiłkują się lewicowcy i inni zamordyści.

PS
Przypominam, że w Polsce obowiązuje zasada domniemania niewinności, nazywanie kogoś per "złodziej" bez uzasadnionego powodu czy dowodów jest ordynarnym przestępstwem, które winno być ścigane i karane minimun dziesięcioletnim wyrokiem pozbawienia wolności (ależ byłby spokój od lewactwa). ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #bekazpodludzi
Pobierz
źródło: comment_1669829375Y7aSqRrTbql8ztWghv7h42.jpg