Wpis z mikrobloga

@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: W ruskim budżecie wojskowym nie zmieścisz rakiet, sił nuklearnych, rozwiniętej marynarki wojennej, dużej ilości lotnictwa i dobrego ekwipunku dla sił lądowych a tym bardziej dla zmobilizowanych. Oni mają szczęście, że ZSRR wysiłkiem olbrzymiej masy ludzkiej i bankructwem zapewniło im magazyny ze starym ale jako takim sprzętem bo by latali goli i weseli. Jakby to były odosobnione przypadki to by nie poszedł dekret, że nie wolno informować o brakach w ruskiej
gryzących się frakcji czy może głośny margines dający nam fałszywy obraz rzeczywistości-bo domyślam się że z dobrych jednostek(o ile takie są) filmy nie wyciekają


@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Wykop uwielbia wyrabiać sobie zdanie na temat wszystkiego na podstawie jednego filmu. Zobaczyli Ukraińską ziemiankę najpewniej na spokojnym Białoruskim odcinku z telewizorem w środku i już zaczęli o tym pisać. A potem wyszedł film jak Ukraińcy siedzieli w okopie z nogami po łydki w błocie to
a pozostałe 90% nadal może być groźne i niedoceniane.


@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Nawet jeśli 90 procent stanowią niedoszkolone i źle wyposażone cywilbandy, i tak jest to siła, którą Ukraińcy muszą unicestwić. Do każdego takiego ruskiego mużyka trzeba w jakiś sposób strzelić. Problem z tępą, bezimienną ale nieustępliwą, ruską masą, występował podczas każdej wojny.
albo na podstawie jednej flagi czy naszywki?


@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Gdyby to była jedna albo nawet kilka to nie byłby wielki problem. Ale widzę co chcesz zrobić( ͡° ͜ʖ ͡°). Z tym że Banderyzm na Ukrainie to nie jest wymysł kilku wykopków. Rada Lwowa uznała 2022 rokiem UPA. Melnyk który negował ludobójstwo Polaków został mianowany wiceministrem spraw zagranicznych. Na cmentarzach pełno banderowskich szmat. Już pomijam to że pewne ukraińskie
wow, pokonają ich kurtkami i skarpetkami xD


@Hieronim_Berelek: O kurde xD xD XD. Nie zauważyłeś że ci żołnierze mają pełne umundurowanie?. A na wykopie były informacje jak to rosyjscy żołnierze będą zamarzali bez mundurów na Ukrainie ? Że nie ma kompletnie nic dla zmobilizowanych ? W tym kontekście to pisałem xD xD xD. A jak wrzuciłem filmik z żałośnie źle umundurowanymi Rosjanami to 60 plusów dostałem
( ͡° ͜ʖ
@EarpMIToR: W rosyjskiej armii dochodzi problem subordynacji dowódców. Jedni dbają i zabiegają o wyposażenie dla swoich jednostek, inni temat olewają, lub są olewani, jeszcze inni wyposażenie mogli przehandlować. Na początku IIWŚ najlepiej wyposażone były jednostki Żukowa, które zostały ściągnięte do obrony Moskwy z dalekiego wschodu. Żukow był znany z tego że skutecznie walczył o wyposażenie do swoich dywizji.
spoko że wiesz lepiej od rosyjskich mobików jaki to super mają sprzęt xD szkoda że ci na filmie nie są tak zadowoleni z niego jak ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Hieronim_Berelek: Widzę że albo masz problemy z czytaniem albo po prostu robisz to specjalnie. Napisałem wyraźnie.

Rosja jest wielka (w sensie geograficznym ( ͡° ͜ʖ ͡°)). W jednej jednostce wojskowej dbali o sprzęt
@Koniasz: u Sołowjowa się zatrudnij z takimi tekstami, bo doskonale pasujesz przekazem, razem sobie pojęczycie na niewdzięcznych mobików xD
już któryś raz widziałem jak to się spuszczasz jak to rosyjski żołnierz ma mundur na sobie xD

Skoro mobilizacja nic nie dała to dlaczego Ukraina właśnie nie masakruje Rosjan tysiącam


Ta to ciekawe po co następne fale mobilizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ta to ciekawe po co następne fale mobilizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Hieronim_Berelek: A po co kolejna fala mobilizacji na Ukrainie ? xD
A nie to już całkiem inna sytuacja. Ukraina mobilizuje kolejne 200 tysięcy żeby 200 tysięcy wysłać na wakacje do Grecji .

sobie pojęczycie na niewdzięcznych mobików xD


@Hieronim_Berelek: A gdzie narzekam na tych zmobilizowanych ?

już któryś raz widziałem jak to się spuszczasz
dobra skończą już z tą ruską propagandą xD spuszczasz się nad rosyjską armią bardziej niż sami rosjanie xDDDD


@Hieronim_Berelek: Tyle że ja się nie spuszczam nad ich siłami zbrojnymi tylko mam beke z banderowskiej propagandy xD.

I jeszcze porównywanie operacji NATO to tego co rosjanie robią na Ukrainie xD


@Hieronim_Berelek: A to nie można tego porównywać ? Przecież NATO atakowało CELOWO cele cywilne w Jugosławii. Nie ma tu żadnego związku