Wpis z mikrobloga

Mamy awans. Pierwszy od wielu lat. A co widać na wykopie. Przekrój p0laka niewolnika. Że nie w tym stylu, że nie tak pięknie, że będzie wstyd później.

I wiecie co? I ch%j!

P0laku niewolniku, AWANSOWAŁA reprezentacja kraju, w jakim stylu, ch%j mnie to obchodzi, zapytaj duńczyków czy awansowali? Że co? Ładnie grali? XD Ja się nie pytam o to czy AWANSOWAŁA bo to ch^j kogo obchodzi w jakim stylu.

Polak który nie jest niewolnikiem s$a na mesjego, opinię klubu argeńtyńskiego, meksykańskiego czy jakiegokolwiek innego. Liczy się AWANS a nie pobąkiwanie że brzydki.

Takiej postawy, Polaka a nie p0laka niewolnika życzę sobie, wam i naszej reprezentacji.

Największym wygranym tego mundialu jest Czesław el Barberro który ma w dupie pier&^%enie o stylu czy pięknie futbolu. Miał awansować i awansował, teraz śmieje się w twarz całej tej budzie psów co szczekają.

#mecz #mundial #nosaczsundajski
qluch - Mamy awans. Pierwszy od wielu lat. A co widać na wykopie. Przekrój p0laka nie...

źródło: comment_1669842465VcujLN763KQgKcIXZwHo0C.jpg

Pobierz
  • 12
powinni regularnie wywalczać na każdym z minionych mundiali: 2002, 2006, 2018


@rbk17: no właśnie to jest postawa p0laka niewolnika.

Wiesz co? Ch%j mnie obchodzi, ze cię boli styl. Liczy się tylko to czy AWANSOWAŁA. W sporcie nie ma medali za styl czy walkę. Brzydko? To nie oglądaj.
Liczy się tylko to czy AWANSOWAŁA. W sporcie nie ma medali za styl czy walkę. Brzydko? To nie oglądaj.


@qluch: będę oglądał co będę chciał i kiedy będę chciał, Polska awansowała wielkim fartem nie przegrywając 0:7 bo gdzieś tyle by wpadło jakby Argentynie bardziej zależało.
Teraz dumne 0:6 z Francją i do domu


@ventogon: jak będzie mniej to skasujesz konto? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Skoro taki pewniacha jesteś to poproszę deklarację.

@Glos_normictwa: oczywiście, a duńczycy co teraz świętują? Widać mają powód do świętowania. Albo Arabowie, też świętują? Grali jak nigdy, powiedz mi, co mają świetować?
będę oglądał co będę chciał i kiedy będę chciał


@rbk17: ok, tylko nie rób z siebie p0laka niewolnika tymi kompromitującymi wpisami o 0:5 z francuzami bo żal patrzeć na to.