Wpis z mikrobloga

Zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam nebulizator żeby ukrócić kaszel, jednak model który kupilam nie spełnia moich oczekiwań, wytwarza mało pary a cały proces trwa bardzo długo, czy mogę go normalnie zwrócić? Kupiony tydzień temu, użyty kilka razy, no ale nie mam już siły do tej....jaką najlepiej podać przyczynę zwrotu żeby poszło gładko? #pytanie
#allegro #reklamacja #zakupy
  • 9
nie tylko nieużywanych?


@TwojaStaraSraPoKrzokach: Konsument może zapoznać się w zakresie 'jak w sklepie'.

musisz mieć możliwość sprawdzenia czy produkt działa


@Limonene: jw, 'jak w sklepie' - w sklepie generalnie nie ma możliwości używania nebulizatora, można obejrzeć go jeśli jest na wystawie

nic prawo pozwala na zwrot produktow xd


@hipokryzjawkutos: Owszem, jeśli zakup przez internet to Sprzedający ma obowiązek przyjęcia zwrotu ale jeśli zużycie wskazuje na wykroczenie poza zakres konieczny
@Pienio69: A, jeszcze dodam że pewne produkty są wyłączone z prawa do zwrotu - przykładowo produkty higieniczne. Czy nebulizator jest produktem higienicznym? Nie wiem, ale wyobrażam sobie że mógłby być bo jeśli nie ma możliwości idealnego zdezynfekowania urządzenia, to może przenosić jakieś choroby.
@Azura: jeżeli masz standardowy nebulizator to problemem może okazać się nie samo urządzenie a ten element który wytwarza parę. Idź do apteki i kup zestaw do nebulizatora (masz tam maskę, węża i właśnie ten element) u mnie wymiana tego załatwiła sprawę.