Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki z dumą uświadomiły sobie niedawno, że prawdopodobnie Wykop jest tym portalem w Polsce, który jest najbardziej wolny od prymitywnej rosyjskiej propagandy w typie "rerere Wołyń, wspominajmy o nim 24/7", "Ukrainki kradną mężów" i tak dalej. Czy to przez sprawną moderację? Nie, to przez użytkowników i użytkowniczki.

Nie zapominajmy jednak, że zagrożenie nie idzie tylko ze wschodu i nie zawsze ma zapach onucy i gnijącego wychodka. Czasami może pachnieć jak benzyna a czasami jak kościelne kadzidło o aromacie wybuchających parówek i zbyt dużych transferów socjalnych.

Zbliża się rok wyborczy, w którym wielu polityków będzie próbowało wszelkimi sposobami ratować się przez Trybunałem Stanu bądź po prostu przed odspawaniem od państwowych posad siebie i połowy swojej rodziny. Być może i teraz Wykop da radę przeciwstawić się nadchodzącej fali:

- "śmiesznych" memów o tym, że Tusk to hehe Niemiec;
- wpisów sugerujących, że jakby rządziło PO to inflacja wynosiłaby 666%. Dowód? No tak by było, przecież wiadomo.
- różnych AMA z Danielami Obajtkami tego świata i pytaniom w rodzaju: jak daje Pan sobie radę ze świadomością, że codziennie w pocie czoła zapewnia Pan polskim rodzinom dostępną i tanią energię?
- ciągłego testowania przez Prezesa, jakby tu jeszcze podzielić Polaków... straszenie transami jakoś nie zażarło, to może chociaż jak zwyzywa młode kobiety to część młodych mężczyzn na niego zagłosuje?
- nie wiem, co tam jeszcze wymyślą, ale nie zdziwiłabym się, gdyby czekał nas zalew memów przedstawiających Beatę Szydło jako nowoczesną i inteligentną alternatywę dla Polski xD

Mam nadzieję, że Wykop da radę z tym spamem. Może i nabrał się kiedyś na "Mimo wszystko Duda" i ludziom wydawało się, że to pogląd normalny jak każdy inny a nie flood botów zalewających ten portal również rewelacjami jakoby Komorowski wszedł na jakieś krzesło i jakby miało to być jakoś szczególnie zabawne... Mam nadzieję, że po tamtych wyborach ludzie są nieco mądrzejsi a i ruskie onuce też czegoś nas nauczyły.

#afera #orlen #bekazpisu #wykop #mimowszystkoduda #tvpis
  • 3
@durga_na_sztandary: Nic się nie zmieni, postraszą Niemcami, Tuskiem oraz podwyższeniem wieku emerytalnego i łykopki łykną baita, jak zawsze.
Absolutnie nie zdziwiłbym się też, jakby pisowcy zaczęli celowo promować Konfabulację po to, by głosy niezadowolenia z PiSu przeszły na Konfabulację zamiast na opozycję - czyli zaczęłyby się fikołki typu "PiS-PO jedno zło" i takie tam byle tylko rozbić elektorat skłonny głosować na opozycję na drobniejsze skłócone ze sobą kawałki xD