Wpis z mikrobloga

Siema mirasy ()

Wracam właśnie z jednodniowej emigracji z #niemcy i z nudów w busie pochwale Wam się jak mnie przywitał mój nowy pracodawca.
To co zobaczyłem na żywo nie na się opisać słowami, gorzej niż na opuszczonej melinie.
W pokoju a bardziej w dziurawym kontenerze brak prądu/światła. Łazienka praktycznie na dworze z niedziałającym kiblem. Kuchnia jeśli można to tak nazwać nie nadająca się do użytku. Brud syf melina.
Lodówka dosłownie cała zielona od pleśni i jeszcze usłyszałem od pracownika że jak chce jej używać to muszę ją umyć xDDD
Na prawdę rozumiem każde warunki mieszkania, czasami człowiek musi się przełamać, przetrwać te kilka miesięcy, ale po prostu nie dowierzam, że coś takiego nadal funkcjonuje.
Myślicie, że powinien to gdzieś zgłosić? Gość pewnie zaraz znów wrzuci ogłoszenie i pojedzie nowa osoba wydając niepotrzebnie pieniądze.
Będę wdzięczny jak dacie prawidłową ocenę na jaką zasługuje na Google
Trzymajcie się ( ͡ ͜ʖ ͡)
Reszta zdjęć w kom
#praca #pracbaza #emigracja #januszebiznesu #januszex #patologia
MlodyPolak22 - Siema mirasy (。◕‿‿◕。) 

Wracam właśnie z jednodniowej emigracji z #nie...

źródło: comment_1670003686MqiqrIsrNYXrdwudQoxeR6.jpg

Pobierz
  • 121
Myślicie, że powinien to gdzieś zgłosić? Gość pewnie zaraz znów wrzuci ogłoszenie i pojedzie nowa osoba wydając niepotrzebnie pieniądze.


@MlodyPolak22: to napisz pod jego ogłoszeniem opinię/ostrzeżenie, byle z klasą ¯\_(ツ)_/¯

coraz trudniej weryfikować ogłoszenia, bo narzekają tylko "książęta" po wyższej szkole bansu, a z kolei niewolnikom na emigracji dobrze że kartofli z pokrzywami do koryta nie sypią, a barłóg nie jest na sianie w stodole