Wpis z mikrobloga

Poświęciłem chwilę czasu na obserwowanie tego tagu i jeśli coś jest ruską propagandą na wykopie to właśnie to.
Tak naprawdę nic nie wiadomo, temat zaczął randomowy wykopek, góra 2-3 osoby w kółko piszą to samo, a koleś który wrzucał rzekome zdjęcia jakiegoś wezwania pousuwał posty przed chwilą. Teraz minuta po minucie z anonimowych lecą tu jakieś opowieści dziwnej treści. Łykacie jak pelikany xD
#obowiazkowecwiczeniawojskowe #ruskapropaganda
  • 25
@DamianO1995: Jeszcze na początkowym etapie, kiedy jeszcze raczej nikt nam nie wierzył i byliśmy wyzywani od onuc, paru ludzi też wrzuciło swoje wezwania.
Teraz może już być ciężko je odnaleźć/mogły zostać usunięte.
Dostałem też parę zdjęć w PW od innych osób, ale nie będę ich sam udostępniał.
@59b862cef4: Ja wychwyciłem tylko ciebie i beeeitch jeśli chodzi o dokumenty; i Tarcez, który dał opis. Widziałem też inny skan, ale nie dot. on osoby wyłącznie po komisji. Od tych, co dostałeś zdjęcia; możesz zapytać na pw czy możesz udostępnić.
@oruniak: znam tego mirka z jego poprzedniego konta. Miał nawet bordo na Wykopie. Jak wpiszesz "damianas1999" w Google'u, to znajdziesz nawet jego dawne posty. Jeszcze tam zostały.

Ja sam udzielam się tutaj właściwie tylko na jednym, w dodatku nieszczególnie lubianym tagu, a zatem nie wiem, ile warte będą dla Ciebie moje słowa (obawiam się, że niewiele), niemniej ręczę za wiarygodność @DamianO1995 . On zarejestrował się właściwie jedynie po to, by wyjaśnić