Wpis z mikrobloga

Przypomnijmy że jeden z największych geniuszy polskiej muzyki zabił się w wieku 22 lat bo nie chciał iść do wojska

Magik należał do osób, które bardzo dużo myślą o życiu. To po pierwsze… Po drugie – nałożyła się na to sprawa dotycząca jego powołań przez Wojskową Komisję Uzupełnień. Miał już wtedy żonę i dziecko, a ponadto był to okres, gdy wreszcie chcieliśmy nagrać krążek. I Magik zaczął tak kombinować, że sobie zszargał psychikę. Obrał taktykę udawania osoby kompletnie niepoczytalnej. Dwa razy go odraczali, ale tylko na rok. To wmawianie sobie, że ma świra, że nic mu nie wychodzi, doprowadziło do tego, iż przemęczył organizm. Gdzieś w podświadomości zakodował sobie, że jest źle i to doprowadziło do osłabienia psychiki. Powiedział mi kiedyś: „Rahim, wiesz co? Przez to WKU #!$%@?ło mi się. To, co sobie kiedyś wmawiałem, żeby tylko grać niepoczytalnego przed komisją, teraz mną zawładnęło. Czuję, że kompletnie świruję”

Nie mam też ochoty na zabawy w żołnierzyka, zegar tak tyka, a czas umyka.


#obowiazkowecwiczeniawojskowe #polskirap
knur3000 - Przypomnijmy że jeden z największych geniuszy polskiej muzyki zabił się w ...

źródło: comment_1670037836e8YO4CFBIQGNNu2caat93W.jpg

Pobierz
  • 13
@mpetrumnigrum: Bayer full i martyniuk to disco polowcy, magik był raperem...
Mimo, że lubie rap to nigdy jakoś nie płynąłem na fali magikomanii i #!$%@?ło mnie troche robienie z niego świętego, natomiast obecna moda na plucie na niego i wyśmiewanie jego twórczości to już jakaś większa paranoja, casus Ryśka Riedla - świetny muzyk, klasyka gatunku, jednak wciskanie go na siłę dało odwrotny efekt i powstała moda na bycie antyfanem dżemu.
Jakie
@azurro: niby teki rzeczowy wywód a na końcu i tak wyszła ci słoma z butów.
Pierwsze słyszę o jakimś jechaniu po magiku przez wykopków może dlatego że nie oglądam tag #muzyka czy #rap.
Dla mnie rap czy inny hiphop to było dno razem z muzyką disco polo. Muzyka dla prostych ludzi którzy mają problemy emocjonalne. Zawsze się zastanawiałem co ludzie w tym lubią? Dykcja słaba, muzyka kiepska. No takie disco