Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak naprawić relacje z koleżanką?
Ktoś pomoże bo #!$%@? mi się relacja z koleżanką taka bliska,mieliśmy spoko kontakt, gadalismy o wszystkim,potrafiła się zwierzać z wszystkiego,było z jej strony zainteresowanie itd i nagle wszystko się #!$%@?ło. Było kilka kłótni takich blachych ale starałem się zaraz wyjaśniać.Nagle stałem się nachalny,za dużo pisałem,zaraz chciałem wyjaśniać problem już nie pisze, mówi że wszystko jest ok ale totalnie się zmieniła. Ostatnio miałem dość i jej pytam by określiła co dalej bo widzę że ja coś gnębi, niby wszystko wyjaśnione,odcinamy gruba kreską i czystą kartka,ale z jej strony dalej to samo. Bardzo mało piszemy na żywo też już nie to samo, teraz już naprawdę jak piszemy/gadamy to o pierdołach nic konkretnego.
Ma przyjaciela któremu poświęca cały wolny czas,ale wcześniej też był i jakoś potrafila nawet w nocy pisać by tylko ze mną pogadać. Czy to było chwilowe z jej strony?
Czy da się naprawić taką relację?

#logikarozowychpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638b3df34bf3873cacedb57a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: Zawsze się da, ale to chyba nie zależy teraz od Ciebie xd
Czasem pierdoły w słowach faceta potrafią dotknąć kobiety tak, że zapamiętają sobie to na całe życie, a ty zapomnisz o tym po 2 tygodniach.
Straciła zaufanie, normalna sprawa. Pojawiła się nowa osoba co ma czystą kartę i woli jej się zwierzać. Zazwyczaj człowiek nie potrzebuje rozpowiadać wszystkim o swoich problemach. Jak #!$%@? się jej kontakt albo tamta osoba
@AnonimoweMirkoWyznania: Przechodziłem niedawno podobną sytuację i szczerze Ci powiem - olej ją. Po pewnym czasie się odezwie, znowu zacznie fajnie pisać/gadać po czym znów Cię oleje gdy tylko na horyzoncie pojawi się jakiś nowy adorator. Jesteś po prostu kołem zapasowym gdy się jej będzie nudzić i nie będzie miała obok siebie jakiegoś typa. Wiem co pisze. Różowe jadą na tym samym schemacie od zawsze. Mi się to przytrafiło kilkukrotnie gdy je