Wpis z mikrobloga

Mam dwa pytania, ale zadam je w jednym wpisie żeby nie spamować, wiec pierwsze pytanie dotyczy #gory a drugie dotyczy #mirkokoksy XD

1. Czy jest coś takiego w miarę podręcznego gdzie mogę odhaczać wszystkie zdobyte szczyty? Gdzie wpisuje się date, szczyt, wysokość i tak dalej? Zależy mi żeby było to coś estetycznego i albo w wersji książkowej albo do powieszenia na lodowce/tablicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #podroze #podrozujzwykopem

2. Po Nowym Roku planuję kupić materiałowe gumy oporowe. Aktualnie używam gumowych, ale ta z najmocniejszym oporem nie jest az taka wymagająca, a ostatnio usłyszałam, że gumy materiałowe to hardcore. Ktoś coś poleca albo się zgadza lub to neguje? XD #trening #silownia

#pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 16
@przemkow_xd: Wiem ze są właśnie książeczki ale zazwyczaj ukierunkowane na konkretne pasma a ja se tak randomowo zdobywam xD Chyba jednak sama będę musiała sobie coś takiego ogarnąć xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cytmirka: nie wiem czy nie dają, nie jestem expertrem. Mi jako średnio zaawansowamu przejście z wolnych ciężarów na gumy czułem się jakbym udawał że ćwicze. Mimo iż teoretycznie używałem dość duzego oporu.
@Pyrakus: Ja ćwiczę gumy + wolne ciężary ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu czasem jakis przysiad to izi i nie czuje tego oporu przy najmocniejszej gumie i właśnie słyszałam ze materiałowe gumy oporowe to w ogóle bajka jeśli chodzi o odczuwalny opór. I tak mnie kusi żeby się przerzucić
@cytmirka: jak był covid to kupiłam gumy firmy HMS (taka czerwona, niebieska i zielona) i byłam dość zadowolona, potem używałam ich głównie do ćwiczeń na macie
Wolne ciężary lepsze, ale gumy to fajny dodatek według mnie