Wpis z mikrobloga

ale wiesz że cena paliwa wpływa na cene wszystkiego, co musisz dostarczyc do sklepu?

@RedveKoronny: wiem

Wiesz że istnieją w Polsce miejsca gdzie nie ma dworca, bprzystanku autobusowego, i pozostaje wtedy albo samochód, albo pedałowanie na mrozie 60 kilometrów do pracy?

@RedveKoronny: wiem, sam jestem ze wsi :)

Wiem też że jest masa ludzi, którzy jadą samochodem do pracy mimo, ze mieszkają 3 minuty od przystanku trójmiejskiej SKM a praca
Wiem też że jest masa ludzi, którzy jadą samochodem do pracy mimo, ze mieszkają 3 minuty od przystanku trójmiejskiej SKM a praca jest 5 minut od przystanku SKM a dojazd autem z odśnieżaniem i szukaniem miejsca parkingowego zajmuje więcej czasu i jest droższe. U mnie na wsi ludzie potrafią 200-300 metrów do sklepu/kościoła samochodem jechać:)


@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Z tym się akurat zgodzę, jest masa takich wygodnisiów np. w wawie, bo oni nie
Ty myślisz że komuś się będzie to chciało czytać?


@SzalonyAndrzej: przeczytałem. Bardzo mądrze napisane. Widzę, że koledze ciężko przyswoić więcej niż dwie linijki tekstu.

@Furox: Dokładnie. W wielu przypadkach komunikacja zbiorowa/rower wypadają lepiej czy to finansowo czy czasowo. Ale jeżeli człowiek o tym tylko wspomni, to zaraz wyskakuje jeden z drugim, co twierdzą, że do najbliższego pkp to mają 200 km i nie da rady. Poza tym mają 15 dzieci