Wpis z mikrobloga

Pewnego razu gruby Gregoire Nitot był szefem wielkiej korporacji. Niestety, był bardzo wredny i nie lubił, gdy jego pracownicy próbowali bronić swoich praw. Dlatego, gdy dowiedział się, że Krystian założył związek zawodowy w celu ochrony swoich interesów, wyrzucił go z pracy bez słowa wyjaśnienia.

Krystian był bardzo zły i rozgoryczony tą sytuacją. Nie mógł uwierzyć, że jego szef był tak okrutny. Postanowił się zemścić i wymyślił plan, by pokonać Gregoire.

Siedział w swoim mieszkaniu i zastanawiał się, jak to zrobić, gdy nagle usłyszał pukanie do drzwi. Otworzył je i ujrzał przed sobą czarodzieja imieniem Harry Potter.

Cześć, jestem Harry - powiedział czarodziej. - Słyszałem o twoim problemie z Gregoirem Nitotem i przyszedłem ci pomóc.
Krystian był zaskoczony, ale też bardzo wdzięczny. Harry wziął swoją różdżkę i rzucił na Gregoirego zaklęcie, które sprawiło, że jego tłusta dupa stała się bardzo bolesna. Gregoire krzyczał z bólu i prosił o litość, ale Harry był nieugięty.

To za twoją okrutność wobec ludzi, którzy tylko chcieli bronić swoich praw - powiedział Harry. - Teraz zrozumiesz, że nie wolno traktować ludzi w ten sposób.
Gregoire zrozumiał swój błąd i przeprosił Krystiana. Harry odleciał do swojej magicznej krainy, a Krystian wrócił do pracy, wiedząc, że teraz będzie bezpieczny i szanowany przez swojego szefa.

#sii
  • 5
ty ale wiesz że nikt nie każe Ci tam pracować?


@czuczer: Pewnego dnia Czuczer, znany grafoman postanowił napisać historię o Ganja-Manie, superbohaterze, który nie musiał pracować w Sii. Czuczer wiedział, że wielu ludzi marzy o takiej sytuacji, więc postanowił stworzyć historię, która mogłaby im dać nadzieję i pokazać, że marzenia mogą się spełnić.

Ganja-Man był zwykłym człowiekiem, który pracował w Sii jako informatyk. Jego codzienność była monotonna i nieciekawa. Czuł, że
@czuczer: Czuczer był zawsze zafascynowany sztuką i technologią. Odkąd pamiętał, zawsze interesował się wszystkim, co nowe i ekscytujące w tej dziedzinie. Kiedy więc usłyszał o Gregoire Nitot, francuskim biznesmenie i założycielu firmy SII, był zachwycony.

Czuczer szybko zaczął studiować twórczość Nitota i przekonywać się, że jego prace są naprawdę wyjątkowe. Był zafascynowany sposobem, w jaki Nitot tworzył swoje projekty, a także jego wizją i podejściem do sztuki i technologii.

Z czasem
sorry zią ale nie doczytałem :)


@czuczer: Czuczer był zawsze słaby w czytaniu i miał duże trudności z rozumieniem tekstów. Jego rodzice stawali przed wyzwaniem nauczenia go czytania i pisania, ale mimo wielu starań Czuczer nie potrafił opanować tych umiejętności. Z każdym kolejnym rokiem w szkole jego trudności z czytaniem stawały się coraz większe, a jego wyniki w tej dziedzinie były stale niskie.

Jego nauczyciele starali się mu pomóc, ale Czuczer