Wpis z mikrobloga

Czy zeby grac w Wiedźmina 3 powinienem grac rowniez w 1 i 2?


@pokey: Niekoniecznie, ale stracisz sporo smaczków i jednak częściowego "przywiązania" do postaci.
@pokey: Tak. Oraz powinieneś przeczytać\przesłuchać całą sagę wcześniej, bo sporo Cię ominie. Bez tego Wiedźmin 3 to po prostu świetna gra, ale po prostu możesz nie zrozumieć klimatu, lub w pewnym momencie zrezygnować. Ja grałem świeżo po przeczytaniu całej sagi i wcześniejszych grach i zrobiłem 130h bawiąc się rewelacyjnie.

@inrain88: Outer Worlds, RDR2, Wiesiek 3 jeśli znasz poprzednie części i podobno CP jest dobry, ale bez bugów się nie obejdzie.
@pokey to polecam się zapoznać z wcześniejszymi częściami. Pierwsza część jest już strasznie archaiczna i trąci myszką, ale jest mega grywalna, serio. Robią podobno remaster!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@inrain88: ja bym obecnie powiedział na pewno Elden Ring. Mimo całego zamieszania moim zdaniem świetny Cyberpunk, pewnie standardowo Wiedźmin 3. Zwłaszcza że zaraz wychodzi patch na obecną generację.

RDR2 to do obczajenia wcześniej, nie każdemu klika. Mi w ogóle, dla innych gra życia.

Może dying light. Zagrywałem się ostro, mimo że nie jest uważany za jakieś nie wiadomo jakie arcydzieło, to jest duża grupa fanów.