Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hipodrom: jest sens. Koło 2k trza dać. Kupiliśmy z opcją zwrotu w przpyadku niesprawdzenia się, po tygodniu okazał się jednak za twardy i wzięliśmy bardziej miękki. Po tamtego przyjechał kurier a my śpimy już na takim OK. Dobry materac ma wpływ na wiele - wyspany jesteś bardziej produktywny, mniej zrzędliwy i zły, nie boli Cię po krzywym spaniu, ogólnie lepiej nastawiony. Dlatego warto akurat w to zainwestować, spędzisz na tym 1/4
@hipodrom: Może to kwestia budowy ciała. Moje plecy od zawsze były kiepskie. Kupiłem materac i na pewno mam mniejsze bóle pleców. Ja się zawsze wysypiałem nawet jak spałem na kanapie, ale za to budziłem się z bólem pleców. Teraz jest lepiej.
@hipodrom: Też tak myślałem, dopóki na takim nie pospałem. Jeśli nie narzekasz, korzystaj z tego co masz. Nikt nie powiedział, że za kwotą automatycznie liniowo idzie jakość i komfort. W moim przypadku jest wada kręgosłupa i przypadłości szyjne, stąd dla mnie akurat taka inwestycja jest jedną z lepszych w życiu, co nie znaczy że inne rozwiązania są złe. Obecnie zmuszony jestem spać na materacu z Ikei i jest tragedia. Kilka pierwszych
@hipodrom: ja kieruję się zasadą, że na rzeczach których nawięcej(najdłużej) korzystamy w ciągu doby nie ma co oszczędzać( np łóżko, materac 8h, kanapa telewizor 4h, krzesło biurowe, monitor 2-12h itp)