Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1563
#mecz
Poza tym że Michniewicz jest moim zdaniem #!$%@? trenerem to dodatkowo jest mega toksycznym człowiekiem. Nie wiem jak można na praktycznie każdej konferencji #!$%@?ć się do dziennikarza o jakieś proste pytanie i odbierać je jako atak. Wczoraj po meczu z Francją #!$%@?ł dziennikarza bo ten zapytał się do sądzi o słowach piłkarzy że nie podoba im się defensywna gra. Widziałem jeszcze jak pojechał po typie mówiąc "my przynajmniej wygraliśmy z Arabia a wy nawet tego nie potraficie" a z tego co potem słyszałem to gość był z Brazylii xDD Ale tak czy inaczej nie wiem jak małym człowiekiem trzeba być żeby odpowiadać w taki sposób na normalnie zadane pytanie. Czesiu z każdej strony czuje się atakowany więc chyba zaczyna mu powoli siadać na łeb
  • 33
@OZIMONSTER: chyba sobie nie zdawał sprawy co to za stanewisko, drugie po prezydencie :P wszyscy śledzą, patrzą na ręce. Myślał, że w imię dobra kadry wszyscy będą klepać po plecach i mówić 'Czesio top'? Nie pamiętam jego zachowania z u21, czy Legii, ale tu z meczu na mecz było widać, że ta otoczka idzie mu w głowę. Arogancki się robi, zapominając, że dobre relacje z mediamii (nie tylko z kolegami) to
@OZIMONSTER: Ja w ogóle jestem zdziwiona, że on ma na takie zachowanie przyzwolenie z góry. Czy ktoś tam ponad nim naprawdę nie może mu powiedzieć, żeby się ogarnął z tym obrażaniem? Czy raczej tam kolesiostwo jest na takim poziomie, że każdy ma wyj..., bo kasa się zgadza? Człowiek na takim stanowisku powinien mieć nienaganną opinię publiczną, być profesjonalistą i umieć odpowiadać nawet na niewygodne pytania. I jak tu się dziwić, na