Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Jakoś 8 miesięcy temu zakończyłem swój 4 letni związek.
Oczywiście, że niby z mojej winy.

Od 2-3 miesięcy jestem z nową kobietą.
Tydzień temu napisała do mnie moja EX że popełniła błąd, że ode mnie odeszła i chciałaby do mnie wrócić.

Jak już ostygłem to wraz z moją nową dziewczyną uświadomiliśmy sobie że to był toksyczny związek z roszczeniową księżniczką do tego nigdy nie robiła loda.
Moja obecna różowa chce jej zrobić PRANK i żebym mojej ex wysłał zdjęcie na mesa, jak moje obecna partnerka robi mi loda.
Z jakimś dopiskiem typu "pozdrawiam cieplutko, nie skorzystam z propozycji, mam dużo lepszy model"

Ja nie chcę tego robić, z względu na szacunek do mojej obecnej partnerki, boje się że gdzieś to zdjęcie wypłynie.
Moja partnerka obecna aż na to nalega, żeby moja ex wiedziała co straciła i jaką była suką przez te 4 lata.

Ja mam 27 lat, moja obecna partnerka 24 a moja ex 26.
Co robic?Bo w sumie mnie trochę korci wbić szpilkę ex. Ale może bym wrzucił jakieś zdjęcie z kolacji, albo jak masuje moją nową partnerkę.
Ale z drugiej strony na opcja z lodem jest fajniejsza, bo tyle razy słyszałem, że jestem #!$%@? i mam się leczyć jak była rozmowa o lodzie z moja ex i że to jest nienormalne żeby ona brała penia do ust i jeszcze żebym się jej spuszczał w usta.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638dcdb95adff1f3a51a1fe2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: spokojnie zrobisz taką fotkę żeby tylko jej usta były widoczne, i twój fiut. ( ͡º ͜ʖ͡º)
natomiast nie polecam wysyłania, bo swojej ex dajesz do ręki argument "nie chciał do mnie wrócić bo znalazł jakąś siksę co mu obciąga i tym go usidliła"
o wiele bardziej będzie bolało jeśli powiesz "znalazłem lepszy model i do tego jest szczupła"
( ͡° ͜ʖ ͡°