Wpis z mikrobloga

@zteekone: Cześć, zapraszamy do nas na sohost®
Nasz hosting jest oparty o bardzo szybkie dyski ssd nvme oraz bardzo wydajny serwer LiteSpeed, który bardzo dobrze współpracuje z wordpressem!
Z kodem WYKOP hosting 30% taniej!
@zteekone: to mocno zależne od Twoich potrzeb (w zależności np. od ilości miejsca) i budżetu. Na pewno łatwiej usłyszeć czego się nie poleca.
Miałem konto w @webh ale niestety nie zdążyłem ich przetestować przez rok, bo nie miałem czasu ani projektu, który bym tam wsadził. Ale ogólnie są w porządku.
@Hostido_pl - to twórcy dawnego Hekko, które pod starymi właścicielami miało bardzo dobre opinie - do czasu przejęcia przez H88.
@
@zteekone: "Korzystaj z naszego hostingu, bo jesteśmy lepsi od innych! U nas nie ma żadnych pokrętnych wymagań, gównianych cen i wszystko co dzieje się na naszych serwerach jest szybkie jak cholera! Vikop ru - Twój hosting z #!$%@?ą prędkością!"
Jeśli dobry hosting to zgłaszamy się z naszą ofertą hosting NVMe.

Znajdziesz
-najtańsza na start i przy odnowieniu oferta w tym segmencie
-tanie rejestracje i odnowienia domen
-szybkie dyski NVMe
-litespeed & Redis
-Autoinstalator i menadżer wordpress

Oferta
@zteekone: polecam mydevil / small.pl w zależności od wielkości projektu. Na priv mogę podrzucić kod -20% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szuwarek-mini: tylko gdzie niby nie ma restartów? Wszyscy restartują ( ͡° ʖ̯ ͡°)
też zauważyłem raz czy dwa razy niedostępność 20 sekund w nocy
porównując to jednak z innymi host'ami które robią ciągle restarty i przerwy w dzień to i tak wypadają