Wpis z mikrobloga

Panowie mam chyba rozwiazanie problemu powolania na cwiczenia. Wszyscy, ktorzy nie zgodza sie na 30 dniowe skoszarowanie i cwiczenia powinni stracic prawa wyborcze.

Mezczyzna, ktory nie staje w obronie swojego kraju nie zasluguje na prawo by o nim decydowac. Wszyscy mamy prawa i niestety ida za tym pewne obowiazki. Jesli obywatel nie jest w stanie poswiecic miesiaca swojego zycia by ten obowiazek spelnic nie zasluguje na traktowanie na rowni z innymi, ktorzy wypelnili swoj.

Jesli tchorze placa podatki w miejscu zamieszkania powinni zachowac prawo do glosowania w wyborach samorzadowych, ale nie zasluguja na prawo do decydowania o naszej ojczyznie.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 28
Mezczyzna, ktory nie staje w obronie swojego kraju nie zasluguje na prawo by o nim decydowac


@nieprawdopodobnainterwencja: a kobieta czemu zasługuje? I pod jakimi warunkami?

Jesli obywatel nie jest w stanie poswiecic miesiaca swojego zycia by ten obowiazek spelnic


Weź przedsiębiorcę, który zarabia ~30k miesięcznie które bezpowrotnie straci, nie licząc klientów, kontraktów czy całego źródła dochodu przez niepilnowanie go. Postulujesz okradzenie człowieka i okaleczenie jego źródła dochodu plus bezproduktywne miotanie nim
a kobieta czemu zasługuje? I pod jakimi warunkami?


@Wap30: Wolalbym sie nie wypowiadac w tym temacie.

Weź przedsiębiorcę, który zarabia ~30k miesięcznie które bezpowrotnie straci, nie licząc klientów, kontraktów czy całego źródła dochodu przez niepilnowanie go.


Kolejny od JDG... 30k to sa smieszne pieniadze, tyle zarabia dobry mechanik w Niemczech.
Wolalbym sie nie wypowiadac w tym temacie.


@nieprawdopodobnainterwencja: może to idź tym tropem i dla spójności nie wypowiadaj się też o drugiej stronie

Kolejny od JDG... 30k to sa smieszne pieniadze


Ale co to ma do rzeczy? O.o Jak czytam, "najniższa pensja żołnierza zawodowego – 4560 zł" więc z tych pieniędzy ewidentnie można wyciągnąć znacznie lepszą wartość niż miesiąc szkolenia przypadkowego człowieka i zagrożenie jego mechanizmowi wytwarzania wartości dodanej będącej podstawą
@Wap30: Poświećmy ojczyznę, cala polske by tacy jak ty nie stracili 30k, bo jak dadzą ci 3 miesiące wcześniej znać to za mało by sie zorganizować. A w obliczu ataku co z twoimi pieniędzmi ? tez nie pójdziesz walczyć bo masz zlecenia i klientów ? Czy w razie wojny w Polsce twoi klienci poczekają ? Wojna nie musi pojawić sie teraz, może za 30 lat ale szkolić sie warto.
tacy jak ty nie stracili 30k, bo jak dadzą ci 3 miesiące wcześniej znać to za mało by sie zorganizować


@Hellgard: ale jak dokładnie mam się "zorganizować" jak stracę miesiąc pracy bez rekompensaty? Zadzwonić do rodziców czy mi się pozwolą wprowadzić?

A w obliczu ataku co z twoimi pieniędzmi ?


Po pierwsze, w obliczu ataku to przynajmniej bezsensownej krzywdy mi nie wyrządza własny rząd któremu kładę chleb na stół. Po drugie